2733
2739
وااااااااااای چقدر ناراحت کننده اس

خدا به دادشون برسه

بچه ها بیچاره ها سطح پزشکیشون خیلی پایینه ...اینطوری که من شنیدم کان...دم و وسایل پیشگیری هم گرونه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سمیه جان درست ک.....م ندارن ولی با این وضع تغذیه خوب هم باردار میشن والله....ماصبح به صبح تخم مرغ وعسل میدم به خورد شوشو خودمون هی چیزای مقوی وگرم و... میخوریم باز خبری نمیشه..........حکمتت رو شکر خدا
اولا شرایط بیولوژیکی سیاه پوستا با سفید پوستا فرق داره. مثلا تو یه کتاب فرانسوی خوندم سیاه پوستا 5درصد از بارداریاشون دوقلو میشه یعنی 5 برابر سفید پوستا.
بیچاره ها امکانات اولیه زندگی هم ندارن چه برسه به جلوگیری از بارداری.

ثانیا خدا عادله. عدالت خدا جایی نرفته و اطاعت بنده ها معلوم نیست کجاست.
خدا طبق حکمتش عده ای رو دارا میکنه و عده ای ندار.
خدا که حق فقرا رو تو اموال پولدارها داده. اشکال از انصاف آدمهاست.

یه مقاله خونده بودم که آفریقا زباله دانی زباله های الکتریکی و اتمی غرب شده. این کمکیه که میکنن. حقشونو پرداخت میکنن
no matter how you feel.Get up, dress up, show up, and never give up!  
2740
یه روز 3 تا بچه بودنند 10 تا گردو داشتند می خواستند این گردو هارو بین خودشون تقسیم کنند به خاطر همین برای اینکه بینشون دعوا نیفته می رند پیش ریش سفید محلشون تا این گردو هارو بینشون تقسیم کنه

ریش سفید محلشون یه نگاه به سه تا بچه ها می اندازه و ازشون می پرسه عادلانه قسمت کنم یا مثل عدالت خدا ؟

هر سه بچه ازش می خوان که مثل عدالت خدا قسمت کنه !!!!!!!

ریش سفید محلشون هم 7 تا گردو می ده به اولی 3 تا میده به دومی و یکی میزنه پس گردن سومی !!!!!!!!!!!!!
حالاتو دلت کباب شد بس نبود ؟ حتما باید ما می دیدیم ماهم ناراحت شیم ؟!کم غم وغصه داریم تو مملکت باید غصه بقیه بدبختهای عالمم بخوریم ؟
بعضی ها اصلا دوست دارن بقیه روهم غصه دار کنن !
2706