2737
2739
عنوان

نمیدونم باردارم یا نه

544 بازدید | 59 پست

سلام.من تنبلی داشتم بعد از ۶ ماه فولیکول غالب داشتم .الان پنج روز پیش اقدام داشتم نمیدونم باردارم یا نه.همش زیر دلم در میگیره.کسی تجربه داشته؟؟؟اخه چای دارچین میخورم درد میگیره!یا یچیز یکم سنگین بر میدارم درد میگیره.نمیدونم باردارم یا چون اولین اقدام بدون جلوگیریه رحم تعجب کرده از وجود اسپرم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی سخته.اخه میدونی من رژیم پسر گرفتم چون یه دختر دارم .الان جونم در میره واسه یه چیکه شیر

میدونم صبر کردن سخته اما اگ میخوای باردار بشی باید بزنی به بیخیالی جنسیتشم بسپر به خدا 

میدونم صبر کردن سخته اما اگ میخوای باردار بشی باید بزنی به بیخیالی جنسیتشم بسپر به خدا 

جنسیت ک دیگه مهم نیست اگر گرفته باشه.فقط خیلییی کنجکاوم.ولی حق با شماس چاره ای جز صبر نیست.مرسی بابت نظرت

جنسیت ک دیگه مهم نیست اگر گرفته باشه.فقط خیلییی کنجکاوم.ولی حق با شماس چاره ای جز صبر نیست.مرسی بابت ...

خواهش میکنم یه ازمایش هم من اینجا خوندم در مورد جنسیت به شما هم میگم زیر  هر دو چشمتون رو بکشید و دنبالv انگلیسی بگردید اگ توی چشم راستتون باشه پسره اگ توی چپ باشه دختره 

2740
بايد١٥ روز از اقدام بگذره بعد شايد مشخص بشه

خیلی بلاتکلیفی سخته بعد از ۷ ماه واقعا چه چیز ها ک نخوردم کلا خیلی سخته منکه رژیم غذایی اصولی داشتم ک وزنم و هیکلمو کنترل میکردم الان کلا ولش کردم .عجلم واسه همیناس.الان ۱۰ روز از امپول hcgمیگذره و روز ۲۳ پریودیم .فقط ۷ روز تا پریودی مونده.پریودمم ک منظم نیست کلا معلوم نیست کی بیاد شاید شنبه یه بی بی چک بزنم

2706