2733
2739
سلام....دوستان لطفا اگه بچه هاتون امسال به امید خدا میرن پیش دبستانی بیاین و بگین کجا ثبت نام کردین...چه کلاس هایی گذاشتین....چه کار هایی براشون می خواین انجام بدین و لطفا بگین که توانایی های بچه هاتون چیا هستن؟خوب مداد دست می گیرن؟مفهوم اعداد رو تا چند بلدن؟راحت از شما جدا میشن؟دوست دارن برن مدرسه؟ممنونم که جواب میدین و ارزوی بهترین ها برای فرزندانتون دارم
چه تاپیک مفیدی...منم می خواستم بپرسم که ایا شما در کنار مدرسه کلاس زبان و ....خواهید گذاشت....یا مدرسه 2 زبانه گذاشتید
من مدرسه پارسا تو خ ظفر زرگنده با هزار بد بختی و ازمون ثبت نام کردم...میشناسید خوبه؟
ممنونم اگه نظرتون رو بگید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
الهی که موفق باشن دختر شما و پسر نیناگلم......یه سوال از مامان ملیکا منم دوست دارم پسرم پیش دبستانی هم تو مهد بره ولی کلاس اول اونوقت مدارس خوب دیگه ثبت نام نمی کنن شما چه فکری در این مورد کردین؟
سلم دوستان پسر منم امسال میره پیش دبستانی پدرش دبیره و با قاطعیت اونو مدرسه دولتی ثبت نام کرده.... فکر میکنم به راحتی ازم جدا نشه ولی مدرسه رو دوست داره الان میتونه کلمات رو بخونه..جدول ضربو خفظه البته مفهومش رو هم میفهمه جمع و تفریق اعداد رو هم حساب میکنه.......
2740
سلام دوستان دختر من هم امسال می ره پیش دبستانی.مهد کودک سعیده توی فرمانیه خیلی به ما نزدیکه اگر کسی اطلاعاتی در موردش داره بگه
بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
نینا جون اخه سعیده به ما خیلی نزدیکه وچون خودم شاغلم وساعت اتمام کارم طوری نیست که بتونم از سرویس مهداستفاده کنم . شما اطلاعاتی در مورد سعیده نداری؟ظاهرش که بد نبود از چند تا از ماما نایی که اونجا بودن سوال کردم راضی بودن اما خیلی دو دلم شاید هم بردمش بهشت برین
بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
2706