2737
2739
عزیزم به خیلی چیزا بستگی داره.... راستش بهتره بری توی کابینت سازی ها
اونا معمولا آلبومای زیادی دارن.... ما واسه خونه خودمون مین کارو کردیم
توی اینترنتم میتونی سرچ کنی
تنها پسوردم که هییییچوقت یادم نرفته پسوورد نینی سایته
کابینت خونه ما چوبیه... ولی رنگ کمرنگ و پررنگ با هم توش به کار رفته.... واحدهای دیگه هر کدوم جدا این دوتا رنگو استفاده کردن...
ولی مال ما قشنگ تر شده
در ضمن به کاشی سنگای روی دیوارتم دقت کن تا بهش بیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دارم انتخاب میکنم احتمال خیلی ذیاد سفید ملامین با کرم نعمولییا برعکسمنتظرم طراح امروز طرحشو بده راستی یه هود و کاز صفحه ای سفید دیدم ولی مطمن نیستم با روشن قشنگ بده نظر بدین لطفا
سال نو مبارک ،
2728
والا به نظر من اگر هود و گازتون سفید هستن برای کابینت دوروبرش رنگ تیره بکار ببرین تا اون دوتا بهتر تو دید بیفتن
این نظر شخصی منه
2740
سلام دوست مهربونم، همسر من کارش طراحی و اجرای دکوراسیون و مبلمان اداری ، پارتیشن ، کابینت و سالن های اجتماعات هستش.
این آدرس وب سایت شرکته،دوست داشتی یه سری بزن.
http://parsa-of.com/
می تواند در مورد رنگ کابینت ایده بدهد. البته الان سر پروژه هستش. شاد باشی.
به نظر من بستگی به رنگ و دکوراسیون خونه تون داره
مخصوصا رنگ سرامیکای آشپرخونه ت
از مکالمه و پرگویی بیجا نجات پیدا خواهید کرد، اگر به خاطر بیاورید که مردم هرگز نصایح شما را قبول نمی کنند، مگر اینکه وکیل مدافع و یا دکتر باشید و آنها برای شنیدن صحبت های شما پول خرج کرده باشند.
ممنون میشم البته خودم خیلی سرچ کردم ولی باز اگه لطف کنی ممنون میشم اخه اشپزخونه ما خیلی بزرگ نیست بیشتر از رنگ دنبال طرح خوب میگردم تقریبا ١٣ متره ولی یه دیوارش به خاطر بنجره و پکیج غیر قابل استفاده شده در ضمن دوست دارم اپنش رو جزیره بزنم یعنی تقریبا به خاطر کاذب کاری بالاش مجبوریم جزیره کار کنیم و فضای قابل استفاده واسه کابینتم کم میشه
سال نو مبارک ،
2706