2752
2734
عنوان

لیزر مو زائد😶

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 32 پست
من میترسم موهام دربیاد بازم..خخ دوس دارم یه مو هم نداشته باشه بدنم

ببین امان نداره

حالا زیر بغل شاید

ولی بیدینی بخصوص بله ها که هورمونی هست بازم در میاد ولی کم و نازک 

ژیلت بکشی شاید تا ماهه دیگ درنیامد ولی بدون مو  که یه دونه هم نباشه نیست  

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
ببین امان نداره حالا زیر بغل شاید ولی بیدینی بخصوص بله ها که هورمونی هست بازم در میاد ولی کم و ناز ...

امکان نداره 

بیکینی.لبه ها چقدر غلط تایپی

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
ببخشید چند جلسه رفتین؟

الکساندرا دو جلسه بیشتر نرفتم چون به پیوستم نمیساخت بیکینیم بدجور می سوخت ولی همون دو جلسه هم خیلی خوب بود بعد دایود چهار جلسه رفتم 

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
ماهی یک بار باید بری تا ۴ ۵ جلسه بعد میشه هر چند ماه یکبار. حالا بری با توجه به نوع موهای بدنت بهت م ...

ببخشید من مو قرمز هستم اطرافیان میگن مو قرمز جواب نمیده یا بدتر یا زیادتر میشه موهای زاید. درست میگن؟😔 هنوز دکتر نرفتم میترسم دکتر بخاطر پول گرفتن خودش بگه بیا انجام میدیم ولی نتیجه نگیرم😔

بشید دلیل«دل آرومی»اونی که دوسش دارید، بذارین کیف کنه از بودنتون !
2731
الکساندرا دو جلسه بیشتر نرفتم چون به پیوستم نمیساخت بیکینیم بدجور می سوخت ولی همون دو جلسه هم خیلی خ ...

ممنونم، بیکینی و زیربغل جلسه ای چند تومن هزینه داره؟

ممنونم، بیکینی و زیربغل جلسه ای چند تومن هزینه داره؟

والا قیمتها خیلی متفاوته من نمیدونم الان دقیقا چنده. هر کلینیک یه قیمت میده. تو اینستا اکثرا لیست قیمت زدن.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
والا قیمتها خیلی متفاوته من نمیدونم الان دقیقا چنده. هر کلینیک یه قیمت میده. تو اینستا اکثرا لیست قی ...

ممنونم خانمی، جواب سوال قبلی منو نمیدونین؟؟

ببخشید من مو قرمز هستم اطرافیان میگن مو قرمز جواب نمیده یا بدتر یا زیادتر میشه موهای زاید. درست میگن؟😔 هنوز دکتر نرفتم میترسم دکتر بخاطر پول گرفتن خودش بگه بیا انجام میدیم ولی نتیجه نگیرم😔

ممنونم خانمی، جواب سوال قبلی منو نمیدونین؟؟ ببخشید من مو قرمز هستم اطرافیان میگن مو قرمز جواب ن ...

بعید میدونم رو موی قرمز جواب بده چون ملانین ندارن ولی یه نوع الکساندرا هست کندلا فکر کنم که روی موی کرکی و رنگی جواب میده البته نه کاملا ولی تا حد خوبی رفعش میکنه. باز با یه متخصص مشاوره بشید.

2706