2733
2734
عنوان

از دست شوهرم چیکار کنم؟

2169 بازدید | 217 پست

شوهرم مدام غر میزنه. هر جا میره سر کار بعد از یه مدت میگه خوب نبود میاد از اونجا بیرون. همش میگه خونه رو چرا جمع نمیکنی چرا اینجوری ای چرا اونجوری ای. امروز مجبورم کرد اینستاگرامم رو پاک کنم. تنها سرگرمیم بود 😞

الان اون کاربره میاد میگه خونه رو تمیز نمیکنی برو خودتو درمان کن  

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
خوب اون كاربر هست تو از غيبت خاله زنك بازي جانموني

تو چرا به خودت میگیری

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
کار و زندگیش بهم ریخته میاد به شما گیر میده فعلا سر به سرش نذار

منم آدمم 4 ساله ازدواج کردم عین خر دارم کار میکنم که زندگیم یه پیشرفتی کنه و یه پولی بیاد دستمون بعد میره از کارت من واسه خودش 3 میلیون پروتئین می‌خره میگه واسه باشگاهم لازم داشتم خب. خسته شدم

2706