2733
2734
من یکبار از این رنگ مو استفاده کردم خیلی راضی بودم الان که دوباره میخوام هیچ جا نیست .
اگر فروشگاهی رو میشناسن ممنون میشم معرفی کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه ها راستی کدوم رنگ موها رو خراب نمیکنه؟ من یه بار رنگ ایرانی گذاشته بودم اصلا موهامو از فرم در نیاورد ولی الان که خارجی میذارم موهامو خراب و وز کرده. الان اینی که گذاشتم اونم ویلاس ولی اینم زیاد جالب نیست
کدوم رنگ بهتره به نظرتون
از مکالمه و پرگویی بیجا نجات پیدا خواهید کرد، اگر به خاطر بیاورید که مردم هرگز نصایح شما را قبول نمی کنند، مگر اینکه وکیل مدافع و یا دکتر باشید و آنها برای شنیدن صحبت های شما پول خرج کرده باشند.
من همیشه خارجی میزدم کلاینر. ریتون و .... اما از وقتی بیول زدم معتادش شدم عزیزم رنگ مو به خیلی چیزا بستگی داره اگه زیادی قرمز شده لابد تو انتخاب رنگت یا نوع واریاسیونت هم هست... من رنگ مرواریدیشو این دفعه رو موی دکلره ام زدم محشر شده همه میپرسن چه رنگی زدی؟؟؟؟؟؟؟ خیلی براق شده
2738
یعنی بیول از همه بهتره؟
از مکالمه و پرگویی بیجا نجات پیدا خواهید کرد، اگر به خاطر بیاورید که مردم هرگز نصایح شما را قبول نمی کنند، مگر اینکه وکیل مدافع و یا دکتر باشید و آنها برای شنیدن صحبت های شما پول خرج کرده باشند.
از رنگهای تیره اش کدوم رنگ قشنگتره ؟
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹