2733
2734
عنوان

پرستار یا مهدکودک

355 بازدید | 3 پست
سلام دوستان من یک بچه 21 ماهه دارم تابستون تنهام و برای رفتن کلاس و غیره میخوام بچم رو یه جا بزارم که مطمءن باشه .امروز رفتم مهدکودک دنیای رنگین تو ظفر خوب بو ولی قسمت کوکان نوپا یه مقدار فکر کنم برای بچم کسل کننده باشه چون بچه من به نسبت هم سن و سالاش هم بیشتر حرف میزنه مثلا تا 12 میشمره یا کلا خیلی چیزا بلده ولی تو اون قسمت بچه هاشون یه مقدار از این جهات پایینتر بودن میترسم پسرم پس رفت کنه با اونا از طرفی هم چون پوشکی هست تو قسمت بچه های بزرگتر گفتند فعلا نمیشه مگر اینکه 2ماه بمونه و ما مطمءن شیم براش غیر قابل تحمله .این از این
در مورد پرستار هم واقعا هیچی نمیدونم در مورد آموزش و اینا که خوبه یا نه.
کمکم کنید چون واقعا میخوام یکم به خودم برسم دپرس شدم.
دست هایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند(کوروش بزرگ)
اگه برات مقدوره کلاسی چیزی نزدیک خودت ثبت نامش کن که ساعتی که شما کلاسی اون هم سرش گرم باشه... البته بعید می دونم واسه 21 ماهه کلاسی باشه...
می تونی مهد رو هم امتحان کنی... ساعتی می خوای بذاریش و هر روز هم نیست حوصله‌ش سر نمیره
آپلود عکس رایگان و دائمی آپ سیتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی تیام جون آخه من چندتا مهد رفتم سمت خودمون همشون پول تمام وقت رو میگیرن ولی میشه نیمه وقت گذاشت. من از جهت آموزش میخوام ببینم که به نظرتون با این اوصاف تو کلاس نوپاها پسرفت نمیکنه.
من از خدامه که میرم کلاس و اینا باهام باشه ولی نیست لطفا کمک کنید
دست هایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند(کوروش بزرگ)
2742