2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من دقیق نمیدونم ولی گمونم هیچی بازم از بچه ها بپرس من اون قبلی رو که گفتم مطمئنم این یکی رو زیاد مطمئن نیستم
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
ه کودکان زیر 2 سال ارز تعلق نمی گیرد

روابط عمومی بانک مرکزی جــمهوری اسلامی ایران سهمیه ارز مسافران سفرهای خـارج از کشور از جمله سفرهای زیارتی عمره مفرده و عتبات عالیات را اعلام کرد.
بــراساس این گزارش زائران سفرهای هوایی و زمینی به کشورهای عراق، سوریه و عربستان (عمره مفرده) به میزان 400 دلار یا معادل آن به سایر ارزها و دو نوبت در سال ارز مسافرتی دریافت می کنند.
در این گزارش آمده است مسافرانی که از دو نوبت ارز مسافرتی به مقصد کشورهای عراق، سوریه و عربستان استفاده کرده اند نیز می توانند از ارز مربوط به سایر کشورها هم استفاده کنند.
بنابراین گزارش در سفرهای هوایی همه مسافران می توانند با مراجعه به یکی از شعب بانک های ملی ایران، ملت و سامان در سطح شهر با ارائه مدارک مربوط ارز مسافرتی خود را درخواست و سند حسابداری یا رسید آن را دریافت کنند. این گزارش حاکی است تحویل ارز با ارائه رسید مذکور پس از گیت خروجی فرودگاه امکانپذیر است و خرید ارز در سفرهای زمینی طبق روال گذشته صورت می گیرد.
براساس این گزارش ارز مسافرتی به کودکان زیر دو سال تعلق نمی گیرد و برای سنین 2 تا 12 سال به میزان 50 درصد مبالغ مورد اشاره است.
و امروز.. روزی دیگر است.. سرشار از رمز و رازهای مخصوص خود.. کسی چه میداند..شاید امروز همان روزی باشد که منتظرش بودی!
2740
اطلاعات کامل و جامع در مورد کودک در کانادا

www.GanjiCo.com

مقدار پولی که دولت کانادا به فرزند شما پرداخت می کند

http://www.ganjico.com/Details/36/%D8%A2%DB%8C%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%A7%D8%AF%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%AE%D8%A7%D8%B7%D8%B1-%D9%86%DA%AF%D9%87%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%DA%86%D9%87-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1