2733
2734
سلام دوستان سه روزو سه شبه خواب درستی ندارم همش تا میخام بخابم همین که چشمام گرم میشه یهو تمام تنم تکون نمیخوره و هر چی هم فریاد میزنم کسی نمیشنوه خیلی هم طول نمیکشه شاید ٥ ثانیه ولی این حالت رو دارم تا یه خواب عمیق نرم همینجوری ادامه داره کیا اینطوری شدن ایااااااااااااا این واقعا بختک هست نمیدونم شما ها ب بختک چی میگید ولی بیاید نجاتم بدید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم منم دو سه بار اینجور شدم میگن بختکه من نمیدونم واقعا همینه یا نه ولی من اصلا نمیتونم فریادم بکشم دهنم قفل میشه خیلی وحشتناکه قبل خواب یازده مرتبه سوره قدر رو بخون
2742
منم اینجور میشم اما میگن بختک وجود نداره مثل اینکه از بالا پایین شدن فشار خون و این مسائل آدم اینطور میشه تا جایی که من شنیدم
ﻫﺮ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﺍیرانی ﯾﻪ ﻣﺸﻤﺎﯼ ﭘﻼﺳﺘﯿﮑﯽ ﭘﺮ ﺍﺯ ﻣﺸﻤﺎﻫﺎﯼ ﭘﻼﺳﺘﯿﮑﯽ ﺩﺍﺭﻩ مگه نه ؟
2740
بچه ها اینو تو ویکی پدیا نوشته بود هنگامی که شما قصد دارید از خواب بیدار شوید، مغز مجدداً کنترل عضلات را به دست می‌گیرد. اما گاهی اوقات، قبل از اینکه مغز کنترل عضلات اسکلتی را به دست گیرد و عضلات از حالت فلج بودن خارج گردند، انسان هوشیاری خود را باز می‌یابید که نتیجهٔ آن احساس ترس آور فلج بودن بدن خواهد بود.
2706