2737
2734
سلامممممممممممممم به دوستای گلم خوبین چه خبرا نیستیناااااااااااااااا

از اون موقع هیچ کسی وقت نکرده بیاد ای بابا بیاین یه حالی هم از ما بپرسین ببینین زنده ایم یا مرده بی معرفت

نشین
سلام
از آشنایی با همتون خوشبختم خیلی خوشحال شدم تاپیک زنجان رو دیدم منم زنجانی هستم و یک دختر 7 ماهه دارم خوشحال می شم از نظراتون استفاده کنم شما نی نیاتونو کدوم دکتر برای کنترل می برید ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام خانوم ها من همین امروز ثبت نام کردم.از زایمان هم خیلی میترسم ترجیح میدم زاایمان طبیعی باشه کسی تجربه کرده؟فیلمشو کسی داره؟کمک کنید راستی نظرتون درباره دکتر مریم مهاجری ؟اخه پیش ایشون میرم
2740
سلام ایلی جون خوش اومدی گلم

اولا من دکترت رو نمیشناسم زنجانی عزیزم ؟

من خودم زایمان سزارین کردم خیلی هم راضیم البته درد طبیعی رو کشیدم به نظر من سزارین عالی عالیه من قبل زایمان همش میگفتم طبیعی ولی کشیدم به تو هم توصیه میکنم سزارین بکنی چون خیلی راحته
سلام به همگی باید بگم از دیدن این تاپیک خیلی ذوق زده شدم من زنجانیم یه پسر 2 ساله دارم و خانه دار،منم با بعضی از دوستان موافقم خیلی تاپیک خلوتیه یه همتی بکنیم که لا اقل حال و هوای خودمون عوض بشه ..
در مورد پزشک متخصص اطفال من از زشک پسرم خیلی راضیم دکتر منصور صادق زاده البته دکتر اجلی هم واقعا بذای مریض وقت میذاره ، دکتر زنان هم دکتر شیوا فکری بهترینه ولی مطبش همیشه شلوغه دکتر جمال شریف و شاکری هم دکترای خوبی اند.
با آرزوی سلامتی برای همه تون دیبا
2706