2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم این فیلمی که کارگردانش اعتراف کرده روزانه صدها نامه تهدید آمیز دریافت میکنم و بهم میگن که با ه ...

من همیشه یه فیلمو دوس دارم خودم نگا کنم تا بفهمم ارزش داشت یا نه چون معتقدم ما هفت میلیارد و خورده ای انسانیم با هفت میلیارد خورده ای عقیده و نظر متفاوت. 

منم بهت پیشنهاد میکنم همیشه خودت سعی کنی بفهمی که ارزش داره یا نه، همیشه نظر خودتو تو اولویت قرار بده. 

حالا شاید شما با من موافق نباشین. 

من هر نوع فیلم ترسناک و چندش آور و... رو میبینم و نظر میدم

خوشبختی جن بود، ما بسم الله😑😓
2728
من همیشه یه فیلمو دوس دارم خودم نگا کنم تا بفهمم ارزش داشت یا نه چون معتقدم ما هفت میلیارد و خورده ا ...

مرسی عجیجم بابت معرفی . ولی اینا اصلا تو سلیقه من نیست و هر موقع با چنین فیلمی رو به رو بشم بلافاصله متوقفش میکنم . حتی اگر بهترین فیلم دنیا باشه و چنین صحنه هایی توش بگنجونن من نگاه نمیکنم . روحیه م اصلا با این چیزا سازگار نیست .

مرسی عجیجم بابت معرفی . ولی اینا اصلا تو سلیقه من نیست و هر موقع با چنین فیلمی رو به رو بشم بلافاصله ...

متوجه شدم، hunger چی، اونی دیدی یا درمورد داستانش میدونی؟ 

2738
استاتر شما تا الان ترسناک ترین و مهییج ترین فیلمایی ک دیدی چی بوده؟

تو ژانر ترسناک جن گیر بوده . غیر از جن گیر از هیچ فیلمی نترسیدم .

از لحاظ خوش ساختی هم فیلم insidious رو خیلی دوست دارم خیلی خوش ساخته . خصوصا قسمت اولش . صحنه مورد علاقمم همون جاییه که زنه میره زباله رو بندازه دم در بعد وقتی میخواد برگرده خونه از توی پنجره اون بچه هه رو میبینه که داره پیش گرامافون میرقصه و یهو غیبش میزنه .

بعد از سالهااااای سال یکی پیدا شد به اسم james wan و یه هیجانی به ژانر ترسناک داد . دمش گرم .

والا سرچ زدم دیدم نزدیک 5-6 تا فیلم با این اسم ساخته شده . متوجه نشدم کدومشون منظورته .

ساخت کشور فرانسه اس، احتمالا اینطوری که گفتی از اینم خوشت نیاد

داستانه یه مرده که تو بچگی وقتی داشته با مادرش مسافرت میکرده ماشین تصادف میکنه تو جنگل و مادره میمیره و اینم تو ماشین گیر میکنه چند روز از فرط گرسنگی مجبور میشه مادرشو بخوره، حالا که بزرگ شده میخواد به خودش ثابت کنه که آدما تو این شرایط مجبوری از اینکارا میکنن، پس چند نفرو تو یه زیر زمین زندانی میکنه بدون غذا فقط آب میده تا ببینه همدیگر رو میخورن یا نه😀😀😀😀😀😀داستان اینه اگه خوشت اومد بگو بگم از کجا دان کنی

2706