2737
2739
وزنم زیاد شده قدم 170
وزنم 71و نیم.
11 ماهه زایمان کردم.
یکمدت رسیدم به 70

اما الان شکمم خیلی بزرگ شده.
نه میتونم ورزش کنم نه میتونم رژیم بگیرم بچم خیلی لاغره 8 کیلو بیشتر نیستش.
اگه رژیم بگیرم شیرم کم میشه
شما رو به خدا بگید من چطور میتنم تو شیردهی سالم زندگی کنم؟و چاق نشم.
شیردهی که خودش لاغر میکنه و...دوستای من باربی شدن ..خیلی تپل بودن
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه مامان تفسرده از یه مامانه شیرده بی اعصابتره عزیزم اگه واقعا برای بچه ات ضرر نداره خوب شیر خشک بده و غذایی کمکی .چون اینجوری تو ضعف اعصاب میگیری و بچه ات بیشتر ناراحت میشه
عجب خیاط ماهریست دنیا...دل هیچکس را برای من تنگ ندوخت....
2728
یه مامان تفسرده از یه مامانه شیرده بی اعصابتره عزیزم اگه واقعا برای بچه ات ضرر نداره خوب شیر خشک بده و غذایی کمکی .چون اینجوری تو ضعف اعصاب میگیری و بچه ات بیشتر ناراحت میشه
عجب خیاط ماهریست دنیا...دل هیچکس را برای من تنگ ندوخت....
چرا به نظرمنم ظلمه به بچه که شیر مادر نخوره خدا اینو قرار داده وروزیش پیش توست..اینو توی کلاسای بارداری ماما ها بهمون گفتن ... نظر خودمم همینه
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
na ba ye rejim dorost mitooni ham khodeto laghar koni ham bachato salem negah dari rejim dorost khordan na kam khordan
خداوندا من پی اون وعده ی تو اومدم که گفتی بخوان مرا اجابت می کنم تو را. من خواندم تورا حالا دیگه نوبت توست به قولت عمل کنی
2738
عزیزم تحت نظر دکتر رژیم شیر دهی بگیر هم شیرت کم نمی شه و هم شیر دهی بهت کمکم می کنه وزنت پایین بیاد منم از یازده ماهگی دخترم رژیم گرفتم و البته تحت نظر دکتر بچت از یک ماه دیگه غذای سفره می خوره و روزی دو سه وعده بیشتر به شیر نیاز نداره م ی تونی تا دو سالگی هم بهش سیر بدی
عزیزم رزیم برای دوران شیردهی هم هست تازه ورزش هم که ضرری نداره .الان دیگه بچه ت غذا هم میخوره
بچه ی یازده ماهه بیش از نیاز به شیر نیاز به اغوش و میل به مکیدن داره .
می گن با هرکی دوست بشی شکل و فرم اونو می گیری فکرشو بکن…

اگه با خدا دوست بشی ، چه زیبا شکل می گیری . . .
اصلا فکر نکن که اگه نی نی رو از شیر بگیری رزیم بگیری لاغر میشی من تو این یکماهی که دخترمو از شیر گرفتم 4 کیلو اضافه کردم
کام همگان باد روا کام شما نه...ایام همه خرم و ایام شما نه...
من تحت نطر دکتر رژیم گرفتم اما بازم شیرم کم شد دکتر دیگه اجازه نداد گفت ورزش کنم
هر کودکی با این پیام به دنیا می اید که خدا هنوز ازانسان نومید نشده است.خدایا هوای همه ی نی نی هارو داشته باش.امین
2706