2737
2739
عنوان

سال 92 دقیقا بهمن ماه تاپیک زدم

6447 بازدید | 83 پست

یهو یادم افتاد اینو بگم

دقیقا 17 بهمن سال 92

توی همین نی نی سایت تاپیک زدم که سرطان سینه دارم

خدایا چه شبی بود

چقدر گریه کردم

چقدر از دو شب قبلش تو نی نی سایت استرس داشتم 

منتظر جواب آزمایشم بودم 

خدا رحمت کنه می می ناز رو ......

دوستای قدیمی یادشونه

مصادف با فوت می می ناز بود بر اثر سرطان سینه

دیگه روحیه ام یهویی داغون شد اون شبا

چه عزایی بود..چه شبی بود

آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد

انشالله الان در سلامت کامل هستید ؟ ⁦❤️⁩

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اومدم اینو بگم به همه کسایی که درگیر این بیماری ان

یا عزیزاشون درگیرن

زندگی تا زمانی که امید هست جاریه

امید یعنی زندگی و زندگی یعنی امید

آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد

ان شاالله همیشه سالم باشید 🌷🌷

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2740
الانم بهمن سال 98 تاپیک زدم که من الان 6 ساله درمانم تمام شده و خوبم

خداروشکر عزیزم، ان شاءالله همیشه در سلامت کامل باشین🙏🏻

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
الانم بهمن سال 98 تاپیک زدم که من الان 6 ساله درمانم تمام شده و خوبم

خدا رو شکر ایشالله همه مریضا شفا پیدا کنن

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
عزیییزم😭😭 خوب شدی که خداراشکر آره؟

ععع سلام عزیزم

خوبی؟

کم پیدا بودی چند وقته

پسرای گلت خوبن؟

نه میتونم برم از خونه بیرون...نه از فکر توعهدیوونه بیرون...تو نیستی و هنوزبارونه بیرون...تو نیستی و هنوزاسمتعزیزه..رفیق قلبی که بی تو مریضه همینتنهایی بی همه چیزه...💔
2706