2733
2734
اسهال شده
نه ماست و دوغ میخوره نه کپسول یوموگی میخوره نه موز میخوره
لج کرده آب هم نمیخوره.
میترسم یه چیزیش بشه

میتونم او آر اس رو با نوشابه یا شیر خشک بدم؟
نه با اب بده

اگه نمیخوره با سرنگ بهش بده
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا پودر پلانتاژل نمیدی؟؟؟
دنا! بر من اگر آفتاب از دامان تو به پایین می خزد، آنسوی افق، دیارانی است که بر آمدن مهر را از شانه های تو می بینند...غروب برای من هماره پیشاهنگ بامدادی دیگر است. (برای دختر عزیزم "دنا" )
2731
الناز جان بزار تو یخچال تا خوب سرد بشه بعد بهش بده اینجور ی احتمالن میخوره
دنا! بر من اگر آفتاب از دامان تو به پایین می خزد، آنسوی افق، دیارانی است که بر آمدن مهر را از شانه های تو می بینند...غروب برای من هماره پیشاهنگ بامدادی دیگر است. (برای دختر عزیزم "دنا" )
2740
مثل همین ا ار اس ولی فکر می کنم خوشمزه تره من خیلی دیدم این پودر را واسه بچه ها تجویز می کنند طبق دستورش و بعدم بزار تو یخچال بعد بهش بده
داروخانه خانمی
راستی اگر می خواهی همین لحظه بند بیاد کپسول YOMOGI از داروخونه بگیر بازش کن بریزش تو آب چند ثانیه وایسا کامل حل میشه و بهش بده به خدا معجزه می کنه جوری که دیگه بچه بعدش یوبوست میشه کپسولش هم اصلا ضرر نداره باکتری های مفید روده هست
خداوندا مرا فهم ده تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند. الهی آمین
ماست و دوغ پروبیوتیک هم خوبه اروم اروم بهش بده که نخواد خدای ناکرده بستریش کنی!!
2706