2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 
من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
اینا همش حرف قدیمیاس الان هیچ دکتری نمیگه بچه رو قنداق کنین یا خوبه قدیما این کارو میکردن که بچه اذیتشون نکنه تاراحت بتونن کاراشون رو انجام بدن بگذریم که تعداد بچه هاشونم زیاد بوده ونمیتونستن برای یکیشون خیلی وقت بذارن باید به کلی کار توخونه می رسیدن اما این دوره یه جوریه که آدم تو یه دونشم میمونه
طفلک بچه ات که این دوماه رو تو این گرما تحمل کرده.......من که پسرمو که سه روز بیشتر قنداقش نکردم.
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

سلام دوست من
گفتم تجربه خودم رو در این مورد برات بزارم شاید بهت کمک کنه
پسر من الان دوسال و نیمش هست وقتی نوزاد بود با کوچکترین صدایی دستاشو میبرد بالا و از خواب میپرید ؛دکترش بهم توصیه کرد یه پارچه نرم رو به حالت سه گوش دربیارم و خیلی آروم فقط دور کمرو دستاش بپیچم بدون بند مخصوص قنداق تا بچه خواب آرومی داشته باشه و واقعا موثر هم بود و پسرم کمتر تو خواب میپرید.
فکر میکنم این روش قنداق کردن ضرری برای نوزادتون نداشته باشه ولی قنداق به روش قدیم رو ،پزشکان به دلیل فشاری که روی لگن و پاهای نوزاد منع کردن
من 6 تا بچه هامو قنداق کردم. همشونو تا 4 ماهگی. پسر بزرگم تا 6 ماهگی. چون تا قنداقش نمیکردم نمیخوابید.بهارو تا 4 ماهگی قنداق کردم.تا 3 سالگی هم شیر خودمو بهش دادم.بعد که دیگه نتونست مک بزنه و کاملا از پا افتاد دیگه نتونست شیر بخوره.
آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا
2706