2733
2739
سلام . دو سال پیش موهامو مش کردم بعد رنگ قهوه ای روشن گذاشتم الان میخوام که موهام قهوه ای تیره بشه رنگ زمینه موهای خودم ولی چند بار تا حالا رنگ n2 قهوه ای تیره گذاشتم با چند بار شستن رنگ تیره پاک میشه و دوباره رنگ قبلی یعنی روشن میشه چکار کنم چه رنگی بذارم که دیگه بمونه مرسی از راهنماییتون.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
عزیزم تا وقتی که دکلره ها باشه عمرا یکدست نمیشه، دکلره رنگ رو خوب به خودش نمیگیره واسه همین با چند بار شستشو دوباره روشن میشه،باید هر دفعه یه ذره از مدهاتو کوتاه کنی تا کم کم دکلره ها بره، من موهام دکلره بود بعد موقعی که میخواستم رنگ کنم آرایشگرم اول ساقه های مو هامو اونجایی که دکلره هستش رو رنگ تیره تر گذاشت، بعد یه ربع دوباره از ریشه تا ساقه رو یه رنگ با همون تون ولی کمی روشن تر گذاشت آخر سر هم یه پنج دقیقه همرو باهم شونه کرد ،اینجوری باز دو دستیش کمتر معلوم میشد، خودش که میگفت اگه به فتصله ده پونزده روز یکی دو بار دیگه اینکارو بکنم کامالا یکدست میشه
آخه اگه بخوام مشه بره باید موهامو مصری بزنم نمیخوام خیلی کوتاه کنم. خرده خانم پس بستگی به مارک رنگ هم داره این مارکایی که شما گفتید قیمتش چنده؟ البته برای من آرایشگاه میذاره نمیدونم جه مارک گذاشته.
2740
خانومای گل اگه بخوام موهام و ابروهامو رنگ کنم چه مارکی و شماره چندشو بزارم میخوام موهام از این قهوه ای هایی که الان مده رو ابرو هم میزارن بشههههههههههه
همسرم😍پسرم😚فرشته های سیبیلوی من عاشقتونمممممم
آخه ان 1 دیگه خیلی مشکیه، مگه نگفتی قهوه ای میخوای؟ خوب یه کار دیگه کن، اگه مش موهات خیلی پره دکوپاژ کن بعد رو کل موهات یه رنگ قهوه ای بزار ، باز اینجوری هم دو دستیش کمتر معلوم میشه
الی جون منم راهنمایی کن از این رنگایی که الان میزارن خیلی روشن نه معمولیه من سر در نمیارم اصصصصصلا دیروز رفتم رنگ مو خریدم 7.3 اورال بلوند روشن خریدم موهام تیره شد یعنی قهوه ای تیره
همسرم😍پسرم😚فرشته های سیبیلوی من عاشقتونمممممم
2706