2737
2739
عنوان

یه سوال از کسایی که سزارین داشتن

8202 بازدید | 19 پست
شنیدم بعد از سزارین به خاطر عوارض داروهای بی حسی نباید سر رو تکون داد درسته ؟؟ پس چ طور به بچه شیر بدم ؟؟ من ماه دیگه زایمان دارم شکم مفیده؟؟ از کی باید ببندم؟؟ باعث چسبندگی نمی شه؟؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
بدون تکون دادن سر و زدن حتی کلمه ای حرف به بچت شیر میدی من تجربه کردم و با کمک اطرافیان شد.اما عزیزم بعد از سزارین اصولا شیری در کار نیست چون تو مدت زیادی بعد و قبل از عمل باید چیزی نخوردی.اجازه بده دیگران به بچت کمی قنداب بدن اصلا اشکالی نداره وگرنه بچت از گشنگی تا صبح زار میزنه و لی اگه کمی قنداب بخوره هم تو راحت تر نقاهت عمل رو میگذرونی هم اون گرسنه نمیمونه.بعد از 24 ساعت کم کم شیرت میاد اما هر فرصتی که شد بذار بچه سینه تو بمکه برای جریان شیر عالیه.
2738
من بیهیوشی کامل بودم و تقریبا 4 ساعت بعد از عمل که حال و روز خودم بهتر شد بچه رو آوردن تا یک ساعتی هم که ملاقاتها طول کشید هیچ اما بعدش دیگه مرتب بچه شیر می خورد البته شیر که نیست آغوزه اما همون مقدار کمش هم چون خیلی چرب و مغذی هست حتما باید به بچه بدی. در همون حالت خوابیده همراهت بهت کمک می کنه اینکار رو انجام بدی خیلی هم سخت نیست اما شب که شد با کمک پرستار و همراه حتما باید راه بری درون همون اتاق چند قدم . اگه مسکن زده باشی (که حتما بهت می زنن) یا شیاف استفاده کنی خیلی درد نخواهی داشت . به هر حال همه این دردسرها و مشکلات به لبخنئپپد کوچولوی شیرینت می ارزه ! از حالا به فکر سختی هاش نباش منتظر بغل کردن کوچولوی نازت باش
salam manam bihesi nokhaee budam ,hichi ro ham moraat nakardam chon doctoram goft lazem nis o hichit nemishe,vaghean ham torim nashod na kamar dard na sardard!az otaghe amalam ke umadam nim sate badesh ninimo shir dadam!(12 zohr sezarian shodam 7 8 shab ham sondo joda kardno majburam kardan rah beram!age negarani behtare bade ammal zire saret balesh nazari,ba tanzim kardane takhtet yekam saro badanet ba ham miyad bala o mituni shir bedi
سلام
اگر بی حسی از نخاع می شی به هیچ عنوان نباید از تخت حتی یک سانت هم بدنت روبلند کنی .
چه برسه به این که بنشینی و راه بری
تا دوازده ساعت ممنوعه حتی وقتی بچه رو می یارن شیر بدی دستگیره تخت رو بچرخونید تا نیم خیز بشی
سلام عزیزم من برای هر2تا نینی هام بی حسی از کمر داشتم .زیرسرت چیزی نگذار .(البته پرستا رخودش تختت رو مرتب میکنه پس نگران بالش نباش )من سرم رو تکون دادم هیچی هم نشد نه سر درد نه کمر درد .تا 12ساعت نباید چیزی بخوری البته چون سرم داری مشکلی پیش نمیاد (ضعف نمیکنی و شیر هم داری )از 12ساعت قبل از عمل چیزی نخور (برای خوردن آب از دکتر سوال کن )اگر سوند داشتی حدودا"نیم ساعت بعد از کشیدن سوند با اجازه دکتر و کمک همراه از تخت پایین بیا و کمی راه برو -از وقتی اجازه خودن مایعات دادند حتمااااااااااااا"چای قهوه کافی میکس(به توصیه دکتر خودم و یک متخصص بیهوشی از بستگانم )خیییییلی بخور تا بعدآسر درد نگیری .من از همون موقع که نینی رو آوردند (بعد از انتقال به بخش )شیر داشتم .
ببخشید زیاد حرف زدم
2706