2733
2734

من جز اون دسته از خانومایی هستم که به خودم میرسم و انتظار دارم این رسیدگی از طرف همسرم یه تشویقی بشم مثلا بگه خوشگل شدی و فلان ولی هیچ وقت نمیگه هیچ وقت هم تعصب خانوادشو بمن نمیده تو هیییییچ شرایطی حتی اگه من حق باشم خانوادش خیلی آدمای بی فرهنگی هستن ارزش نمیدن خیلی از ادب و احتراما رو نمیدونن از لحاظ خانوادگی کاملا متاوتن منم طبق این شرایط کلا شبا گریه میکنم و صبا دمغ و بد حوصله ام حال روحیم رفته داره بهم میریزه شوهرم هم درک نمیکنه حس و حال یه زن رو همش میگه تو میخوای منو از خونه فراری بدی همش اخم داری خب مرتیکه وقتی میخندم مگه خیلی متفاوته حال تو، راهنمایی کنید چیکار کنم 

آی سو جان قشنگترین اتفاق زندگی منی عزیز دل مامان

منم ب خودم‌میرسم 

همسرم تعریف میکنه 

ولی همش میاد میگه فلانی چ تیپی زده چ باکلاسه و فلان متنفرم از این گفته هاش احساس میکنم براش کم‌میزارم‌

خاموشمو دیگر صدایی ندارم جز یک آه                        آری افسانه ها همیشه پر ز دروغند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

استارتر عزیز معذرت میخوام بااجازتون

خانوما میتونم ازتون خواهش کنم برام گزارش بزنین ممنونم ازهمه لطفا بگین براتون صلوات هدیه کنم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3820459/مانتو-مجلسی-ک-دوختم-عکس

خاموشمو دیگر صدایی ندارم جز یک آه                        آری افسانه ها همیشه پر ز دروغند

منم  اینجوری  بودم  ولی  الان  شادیمو  به  این  چیزا  نمیفروشم حیف  نیس  آخه  کل  روزمو  به  این  قضیه  فکر  کنم من  خوشگلم  خودمو  دوس  دارم  به  خودم  میرسم  تنم  سالمه  همیشه  اینارو  با خودم  مرور  میکنم  الان  شده  ملکه  ذهنم

هر جا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه.....ای ترس تنهایی من ،اینجا چراغی روشنه🥂

تنها یه کار میتونی بکنی اونم روحیتو با اینکه میدونم خیلی خیلی سخته با این شرایط حفظ کنی. 

بخودت برسی و اینکه خانوم خوبی باشی واس شوهرت نه بخاطر اون بخاطر وظایف زنانگی اون وقت راحت تری و قبولش آسونه

عزیزم در مورد صحبت اولت ک اکثر مردا نمیتونن ابراز علاقشونو به زبون بیارن اما مطمعن باش تو ذهنش زیباییتو تحصین میکنه 

مورد دوم اینکه اصلا هیچی در مورد بی فرهنگی خانوادش نگو اگه اذیت میشی زیاد رفت و امد نکن و سعی کن اگر حرفی شنیدی خودت جوابشونو با متانت بدی دیگه سر شوهرت غر نزن الکی هم گریه نکن چرا خودتو داغون میکنی ؟؟

باهمسرت حرف بزن خواسته هاتو بهش بگو باحرف زدن خیلی از مشکلات حل میشه تا نگی اون چه میدونه تو چی میخو ...

میگم حرفامو ولی نمیفهمه درک نمیکنه 

عزیزم در مورد صحبت اولت ک اکثر مردا نمیتونن ابراز علاقشونو به زبون بیارن اما مطمعن باش تو ذهنش زیبای ...

آبجب خوب عذاب میکشم سر خود میان خونه ام آدم یه اجازه نمیگیره ؟؟؟ناحق میگم 

آبجب خوب عذاب میکشم سر خود میان خونه ام آدم یه اجازه نمیگیره ؟؟؟ناحق میگم 

درو قفل کن از داخل عزیزم ، همسایه این ؟من دقیقا شرایطتو درک میکنم خانواده ی شوهر خودمم خیلی بی فرهنگن ولی دیگه اصلا بهشون رو نمیدم خودمم اذیت نمیکنم 

2706