2737
2734

چسب برق بزن 

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دختره من خیلی ولبسته بود

یعنی فقط گریه میکرد و بهانه نیگرفت و شبا هم بدون شیر خوردن نمیخواید. 

خیلی لجباز و یک دنده بود. اصلا نمیتونستم از شیر بگیمش خیلی اذیتم میکرد. 

تااینکه یه روز فلفل زدم به سینم. همین که دید  سینم رنگش عوض شده نمیخورد و. 

یه هفته فلفل زدم خداروشکر بدون هیچ اذیتی از شیر گرفتم

♦️نظره هرکسی برای خودش محترمه♦️                      🚫توهین و تمسخر فقط بخاطر نظر ممنوع 🚫
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2700092/تجربه-ي-از-شير-گرفتنِ-تدريجي-و-موفقيت-آميزِ-مامال ...

مطالب عالی بودن گلم ولی من یکم شرایطم فرق میکنه دخترم ۱۳ماهشه.ناخواسته باردار شدم و الان ۳ماهه باردارم دخترم چند روزیه تب میکنه و بد ارومه  نمیدونم چقد صحت داره ولی قدیما میگن  بخاطر بارداریه و شیرم بهش نمیسازه واسه همین میخوام از شیر بگیرمش.واسه همین الان با این شرایط نمیدونم چکار کنم ..... 

2740
چیه از کجا باید تهیه کنم

قدیمی ها میزدن 

چسب برق سیاهه برای لوازم الکتریکی و سیم و ...استفاده میکنن

بعضی ها هم سینه رو رنگی میکنن

هر سوالی در مورد آندومتریوز یا آزمایشهای ژنتیک ( آمینوسنتز و سلفری )غربالگریه بارداری دارید بپرسید اگه بتونم کمکی کنم خوشحال میشم چون خودم تجربه های تلخی در موردشون داشتم 💗💗💗
اهان ممنون عزیزم

قربونت 

یه ماده ای هم هست عطاری ها میدن تلخه 

ولی طفلی گناه داره از همون چسب شروع کن اگه نشد اونو بگیر

2706