2752
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه سری رفتم طلا مستعمل خریدم قیمت طلا میشد600تومن طرف باهام 680تومن حساب کردم بدون توضیح بعد که رفتم خونه حساب کردم و زنگ زدم گفت خانم مالیات و سودش رو حساب کردم همین میشه. مثلا خواستم سود کنم هم طلا کهنه خریدم هم ضرر کردم
2731
من که یه طلافروش اشنا دارم بنده خدا بهم طلا قسطی میده با کمترین اجرت.گاهی اوقات مالیاتم نمیگره ازم.خدا خیرش بده
گاه شادبودن میتواند کاری بس دشوار باشد . لازمه شاد زیستن جستجوی زیباییهاوخوبیهاست. یکی زیبایی منظره رامیبیند دیگری کثیفی پنجره را. این شماهستید که انتخاب می کنید چه چیزی را ببینید وبه چه چیزی بیندیشید کازانتزا کیس گفته است:« قلم ورنگ دراختیارشماست بهشت رانقاشی کنید وبعد٬وارد آن شوید».
آدم سر از کارشون در نمیاره یه مدت که اینجوری بود موقع خرید قیمت نگین رو رو طلا حساب می کردن ولی موقع فروش نگین رو در میوردن فقط قیمت طلا رو حساب میکردن منم دوروز پیس رفتم النگوهامو عوض کردم یه کدل النگو بود دو رنگ بود خودم دیدم اونجا انتخاب کردم همونجا دستم کردم تاکیدم کردم سفیداش نمیره اومدم خونه دقت کردم یکی دوتاش که کلا زرد بود فک کنم شعبده میکرد مرده
نمیدونم عشقم چند وقته نرفتم سراغش.فقط اخرین بار دیدم قیمت خود طلا رو زده بو95
گاه شادبودن میتواند کاری بس دشوار باشد . لازمه شاد زیستن جستجوی زیباییهاوخوبیهاست. یکی زیبایی منظره رامیبیند دیگری کثیفی پنجره را. این شماهستید که انتخاب می کنید چه چیزی را ببینید وبه چه چیزی بیندیشید کازانتزا کیس گفته است:« قلم ورنگ دراختیارشماست بهشت رانقاشی کنید وبعد٬وارد آن شوید».
مثلا.نود قیمت طلاس.سیزده اجرت ساخته.یک و سیزده هم.اون سیزده جمع پنج درصد سود و هشت درصد ارزش افزوده یا مالیات.پنج هم میزان طلا به گرمه.همش فرضی بود حالا خودت جایگذاری کن.ارزش افزوده که نرخش ثابته.نمیدونم هشت و یا نه شده.اجرتم بپرس و سود خودشون هم از چهار یا پنج بیشتر نیست