2737
2734
عنوان

چه لباسهایی برای سیسمونی بخریم؟؟؟

3427 بازدید | 14 پست
سلام دوستای خوبم .
نی نی من پاییز بدنیا میاد و اصولا نی نی ها موقع بدنیا اومدن حدودا بین 2900 تا 3300وزن و قدشونم از 48 تا 52 هستش .من الان موندم از هر کدوم از سایز های لباس چند دست براش بگیرم ؟؟؟ و اینکه چیا کاربردی ترن مثلا همه میگن شورت عینکی کاربردی نداره...
اونایی که تجربه دارن اگه میشه اول قد وزن نی نیشونو موقع بدنیا اومدن بگن و اینکه از هر سایز چند تا خریدن و چه مواردی کاربردی تر بوده ؟
سایز 0 - 1 -2 -3 و بادی -شلوار -بلوز جلو بسته -بلوز جلو دکمه دار(مانتو)-شورت عینکی-کلاه -پیش بند و...... و چه مارکی ؟
کلا اطلاعاتتونو در اختیار مامانای جدید بزارید .
ممنونم از همه شما عزیزان
سلام ندا جون بلاخره نینی شما پاییزی شد؟ چه تاریخی؟ مال منم احتمالا یا هفته آخر آذر یا هفته اول دی میشه. برای منم سواله.....
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش..
من تاحالا به جز تخت و کمد تقریبا 90 درصد چیزاشو خریدم ولی درباره لباس منم مشکل شمارو دارم... البته چند تایی خریدم..
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ... از لباسهای 7 تیکه به نظرم سایز 0 حداقل 4 دست بگیر..البته شورت عینکی بیشتر برای 3 ماه به بالا خوبه اونم برای فصل گرم نه پائیز و زمستون..پیش بند هم اگه شیرت زیاد باشه لازمه که بچه زمانی شیر میخوره یا عاروق میزنه روی لباسش نریزه...چون توی فصل سرد بدنیا میاد برای توی خونه کلاه نخی هم بگیر.. به نظرم تا 6 ماهگی بیشتر لباس نگیر چون نمیدونی رشد نی نی چه جوریه..یه وقت براش تنگ نشه..
2728
نمیدونم.. برای پسر من خوب بود ..آخه زود زود کثیف میشد عوض میکردیم... چون زمستون بود رکابیشو میپوشوندم و دکمه دارشو روش.. کلاه..شلوار ..دستکش که خودشو چنگ نزنه..جوراب که کف پاش سرد نشه و سرما نخوره
بچه ها نینی من 4 کیلو بود اما من براش همون سایز صفر و 1 گرفتم.یادم نیست چند دست ولی یادمه لباس خیلی کم گرفتم ولی همونا هم خیلی زود بی استفاده شد.توصیه می کنم واسه ماههای اول چند دست بگیرین بقیه اش رو بعد از به دنیا اومدن هر وقت لازم دارین بگیرین چون آدم هر چیزی می خره اون موقع معلوم می شه که چقدر استفاده داره .و بچه ها رشدشون خیلی زیاده
2740
اینجا رو ببین عزیزم

www.babymode.persianblog.ir
الهی مادرم را از ان کسانی قرار بده که آتش به انها خواهد گفت گذر کن همانا نور تو نور مرا خاموش کرد.بهشت به او خواهد گفت وارد شو که همانا دلتنگ تو بودم قبل از انکه حتی ببینمت...
2706