2733
2734
عنوان

ارومیه های عزیز و دوست داشتنی...

| مشاهده متن کامل بحث + 1130 بازدید | 26 پست
خوب ستاره جون دقیقتر ادرس بده خواهر...اسم بازارش چیه عزیزم؟
خدایا از تو سپاسگذارم که امیدم را ختم به خیر کردی....خدایا نگاهت را از ما دریغ مدار...که تنها به تو امید داریم و نه به بنده ی تو... خدایا تو برایمان بسی....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نارین جون خیلی سال پیش که رفتیم برج5 بود ولی یادمه یه بازار بزرگ و عالی چرم تاناکورا بود فقط دقیقا نمیدونم کدوم شهر بود و اسمش چی بود..
خدایا از تو سپاسگذارم که امیدم را ختم به خیر کردی....خدایا نگاهت را از ما دریغ مدار...که تنها به تو امید داریم و نه به بنده ی تو... خدایا تو برایمان بسی....
2731
اسم بازارش چیه نارین جون؟
باشه مرسی عزیزم که کمکم کردی ایشالا همیشه خوشبخت باشی خواهر...ماچ
تاناکورا گرون شده من عید ارومیه بودم بلوز استین بلند اسپرت با پارچه نازک25 بود نو نبود ها کهنه بودن اما خوشگل بودن منم4تا خریدم
بچشید و ببینید که خداوند نیکو است. خوشابحال شخصی که بدو توکّل می دارد.
ادسا جون من پالتو و بوت میخوام از تهران ارزونتره که خواهر میشه تمیزشم پیدا کرد. تو هم ادرسشو بگو بهم.مرسی