2737
2739
مرسی از لطفتون...
خدایا از تو سپاسگذارم که امیدم را ختم به خیر کردی....خدایا نگاهت را از ما دریغ مدار...که تنها به تو امید داریم و نه به بنده ی تو... خدایا تو برایمان بسی....
عزیزم بازارهای تبریز و کلا اذربایجان به جز استارا...
خدایا از تو سپاسگذارم که امیدم را ختم به خیر کردی....خدایا نگاهت را از ما دریغ مدار...که تنها به تو امید داریم و نه به بنده ی تو... خدایا تو برایمان بسی....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بچه که بودم رفتیم الان که میخوام برم یادم نمیاد کجا بود...
بازار لباس و کیف و کفش.اینی که گفتی دقیقا کجاست نگین جون؟
جلفا که بیشتر لباس و شکلات و شوینده و اینجور چیزاس یعنی لوازم برقی زیادنداره ولی بانه لوازم برقی و آشپزخونه زیاد داره در ضمن من نرفتم ولی بعضی مفازه دارای تبریز میرن از ارومیه مرز ترکیه یه منطقه ای هست به اسم سرو(sero) خرید می کنن
می دونم که یه روز منم مامان یه نی نی سالم و صالح میشم
2740
نگین جون خودت اذربایجان هستی ؟
تو خود ارومیه من شنیدم یه بازار بزرگ ارومیه دارن که اونجا هم جنس میارن و واسه خرید خوبه البته جنس مارک دار نیست ولی بخوای قیمت مناسب بگیری به دردت می خوره
می دونم که یه روز منم مامان یه نی نی سالم و صالح میشم
2706