2737
2734
عنوان

تهوع شدید دارم

512 بازدید | 4 پست
سلام من هفته شش هستم تهوع خیلی خیلی شدیدی داردم تهوع از نزدیکای ظهر شروع میشه تا شب ادامه داره غذا که می خورم تهوع بیشتر میشه می خوام بدونم طبیعیه این حالت تهوعِ شدید؟ چون احساس می کنم دیگه زیادی حالم بد میشه یه سوال دیگه در مورد دیابت بارداری دارم: دکترم منو فرستاد واسه تست دیابت بارداری صبح ساعت 7 رفتم شربت خوردم توی آزمایشگاه و خون و ادرار ازم گرفتن و یک ساعت یک ساعت از ساعت 7 تا 10 چهار دفعه ازم خون و ادرار می گرفتن حتی توی این 4 ساعت گفته بود هیچی جز آب نیاید بخورم. دیگه خون آخریو که دادم هیچی ازم نمونده بود ضعفم داده بود ولی روی حاملگیِ قبلیم بین خون دادنا آزمایشگاش گفته بود می تونم صبحانه بخورم یعنی این آزمایشش فرق می کنه؟ تازه اوندفعه ادرار هم یه بار ازم گرفتن. ولی اینبار نه. تهوع شدید داره دیوونم می کنه
سلام گلم آز قند رو نمیدونم با مال من فرق داره ولی تهوع رو با قرص ضد تهوع و آبلیمو کنترل کن
تاحالا دقت کردی یه بچه 6ماهه چطوری انگشتت رو تو دستش میگیره؟ان شالله 6ماهه امام حسین (ع) دستت رو همونطوری بگیره....من معجزه خدا رو دیدم...بهش اعتماد کنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درباره ازمایش اطلاعی ندارم ولی تهوع بنظر من طبیعیه شدت و ضعفش به نسبت ادما با هم فرق میکنه صبح قبل اینکه از رختخوابت بلند شی یا بیسکوییت ترد یا یه تیکه کوچولو نون و پنیر تبریزی بخور اروم اروم بجو بعد چن دیقه همون خالت بمون خیلی اروم بلند شو یه مقدار به کم شدنش کمک میکنه شربت عسل ابلیمو هم خوبه یه لیوان بخوری غذای داغ نخور بدنت حساسه نمیتونی تحمل کنی این روزاام میگذره عزیزم
دنیا را نمیدانم ولی من به کسی که فقط نه ماه ناز میکند تا بیاید پشت نمیکنم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2731
ممنونم بچه ها شاید چون بتام خیلی بالا بوده تهوعم اینقدر زیاده، نمی دونم ... ولی این آزمایشه پدر منو جنینو در اورد اینکه صبحانه نباید می خوردم بین خون گرفتنا خیلی عجیب بود چون به هر حال باید یه چیزی می خوردم تا دیابتم معلوم بشه دیگه ممنونم از جوابایی که دادید و منو از نگرانی در میارید مرسی