2737
2739
دوست عزیز اون عکسی که شما گذاشتی (البته نمیدونم از کجا گرفتی ولی اصلش اینجوری با چشمای سانسور شده نیست)
این خانوما هم اینجوری یه تیپ واسهه گردش نیومدن تو خیابون
ابنا مانکن های برندی بنام (پوش)هستن.یه برند ایرانی که دیزاینرش به گمونم یه خانومه که کاراشو اینترنتی میفروشه(البته کنار عکس هم نوشته (پوش)
ای عکسها هم تبلیغاتی هستش نه عکس یه خبرنگار کنجکاو که از بد حجابی دخترای مردم عکس میگیره
این کار که چشماشونو پوشوندن خیلییییی زشته مگه چیکار کردن
من با متنی که گفتی مشکلی ندارم اما این عکس...
یه مورچه اگه صد دفعه دونه اش بیافته صد دفعه برش میداره.واسه چی؟واسه اینکه امید داره.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کاش قبل از اینکه عکس دخترای مردمو ندونسته بزاریم تو نت و یه متن هم بهش ضمیمه کنیم یه کم فکر کنیم اگه اون دختر خواهرم بود هم همینکارو میکردم؟
یه مورچه اگه صد دفعه دونه اش بیافته صد دفعه برش میداره.واسه چی؟واسه اینکه امید داره.
2728
منم اصلا خوشم نیومد از تاپیکش خواستم یه چیزی بگم اونجا بیخیال شدم
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
از این تیپا روز بهروز داره زیاد میشه من کاری ندارم مانکنه یا تبلیغاته هرچیزی که هست داره به دخترامون یاد میده که چجوری بتونن جلب توجه کنن
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
من خودم شخصا با اینجور تیپا مشکل دارم به نظر من لخت بیاد توی خیابون خیلی بهتره اینجوری بیشتر جلب توجه میکنن یک شال انداخته خانم روی شونش باد میزنه تمام اندامش میریزه بیرون یک ساپورتم پاشه
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
2738
دختری از شهر باران

1392/4/11 6:21 ب.ظ

حالا موضوع اون عکس نبود
موضوع این واقعیت هست که تو جامعه وحود داره
تیپایی بد تر از اینا هم میبینیم

موضوع استفاده ی نامناسب از یه عکسه
اصلا من کاری به بد حجابی ندارم
مسئله اینجاست که شما خودتونو جای یکی بزارید که از عکسش اینجوری استفاده کردن چه حسی بهتون دست میده اونا فقط مانکن هستن کارشون اینه که لباس بپوشن و عکس بگیرن و بزارن تو فیس بوک برند و بفروشنش همین بعد اونوقت برداشتن عکسرو عین مجرما چشماشونو سیاه کردن