2752
2734
عنوان

بای پس معده

| مشاهده متن کامل بحث + 119003 بازدید | 1867 پست
سلام دوستان من بایپس کردم و یکسال و نیم از عملم میگذره و الانم باردارم اگه کسی سوالی داره با کنال می ...

سلام بارداریتون چجوری بود وزنت چقد اضافه شد واینکه وزن گیری بچه چطور بود؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی نیست؟

من شنیدم راحت باردار میشن بعد یکسال 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2731
ميشه توروخدا درخاستمو قبول كني راجب باي پس سوال دارم ازت

من شنبه عمل بای پس دارم کسایی که میبینن منتظر باشن میام جواب میدم بهتون 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
واي با كدوم دكتر عزبزم هزينشو ميگي خوش بحالت ايشالا در سلامت كامل برگردي

فدات عزیزم با دکتر سید مهدی جلالی عمل دارم هزینه اش آزاد 42تومنه با بیمه بستگی به بیمه داره تکمیلی باشه هزینه بیمارستان کامل تقریبا پرداخت میشه و دکتر 7تومن توی مطب میگیره بیمارستان ولیعصر ناجا 

من ۳ساله عمل کردم ۶۸ کیلو کم کردم

سلام منم لمل کردم تقریبا ۵۰ روزه ۱۷ کیلو کم کردم 

من ۳ساله عمل کردم ۶۸ کیلو کم کردم

زیاد نیست در حد ۵یا ۶ کیلو شاید شایدم اصلا 

سلام بچه ها من تصمیم ب عمل گرفتم 

خطر مرگ بای پس چند درصد؟

کسی تاحالا مرده زیر عمل بای پس؟

یه دکتر خیییلی خوب بهم معرفی کنید برای بای پس معده 

پیج دکتر شهریار عزیزی رو دیدم اکثرا راضی هستن 

میشه بهم بگید پیش کدوم دکتر عمل کردید و راضی بودید؟

بخدا ثواب داره 

خیلی از آمبولی میترسم و از اینکه دیگه ب هوش نیام هم خیلی بیشتر میترسم 😭

🌺حسابم زِ همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا، بعدِ خدا هم به خداست🌺
سلام بچه ها من تصمیم ب عمل گرفتم  خطر مرگ بای پس چند درصد؟ کسی تاحالا مرده زیر عمل بای پس؟ ی ...

عزیزم ترس طبیعیه تمام عمل ها خطر های خودشو داره حتی کسی بوده از فامیل ما برای عمل چشم رفت هوش نیومد از دنیا رفت پس ترس از عمل جراحی وجود داره خطر نشتی آمبولی و شاید خطر های دیگه وجود داره من هم همین ترس ها رو و استرس ها رو داشتم 

ولی باید ترس و کنار بگذاری خودتو به خدا بسپار و اینم بدون اگر دکترت رو خوب انتخاب کنی و به تمام دستوراتی که میده درست عمل کنی و داروهایی که میده درست مصرف کنی هیچ مشکلی برا پیش نمیاد من ایه الکرسی زیاد خوندم حتی تا قبل بی هوشی😂 استرس طبیعیه داشته باشی ولی به این فکر کن این چاقی هزار برار بدتر و آسیب زننده تره برات تصمیمتو بگیر یه دکتر خوب انتخاب کن و خودتو به خدا بسمار انشاءالله که همه چی به خوبی و سلامتی برات اتفاق بیوفته

‏نه زندگی اونقدر شیرینه،نه مرگ اونقدر ترسناک،که آدم پا رو شرافت خودش بزاره
2706