2733
2739
عنوان

شما باشید نوزاد ۵۲ روزه رو می برید عروسی؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 48 پست

نه هرگزززز

1-فصل سرماست و خیلیا سرما خوردن و آنفولانزا و بیماریهای دیگه دارن.

2-سیستم ایمنی بدن بچه ضعیفه و ب احتمال زیاد بیمار میشه.

3-بوی عطر و ادکلن و ...باعث ایجاد آلرژی در نوزاد میشه.

4-سر و صدای زیاد باعث ترس و استرس نوزاد میشه.

5-همه میخوان بچه رو بغل  کنن،بدنش خسته میشه.

بازم بگم؟؟؟؟

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا پشیمون؟

آخه کلا از سروصدا ترسیده شد.وقتی ۶ ماهش بود رفتم حنا بندون دختر آبجیم نرفته برگشتم.عروسیشم نرفتم.الان یادم اومد اشکم دراومد

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه هرگزززز 1-فصل سرماست و خیلیا سرما خوردن و آنفولانزا و بیماریهای دیگه دارن. 2-سیستم ایمنی بدن بچ ...

قانع قانع شدم 

😂😂

خدا جونم بخاطر همه چی ازت ممنونم ، من با فکر تو آرومم....
2731
تو تالاری دیگه چرا سرما بخوره🤔 یامن همه چیو راحت میگیرم یا شما زیاد حساسین

ووی یکی عطسه کنه یا مریض باشه بوسش کنه 

اصن سرماخوردگی ویروسش تو محیط بستن دیه بدتره

دختری عکاس تا حدودی نقاش 😁
2740
قانع قانع شدم  😂😂

خدایی بچه رو نبر عروسی.مریض میشه دور از جونش .بعدا خودت اذیت میشی گلم.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
با همسرت مشورت کن ببين نظرش چيه .کسي هم ميخواد بچه رو ببينه تشريف بياره منزلتون

شوهرم اگه دلیل منطقی بیارم مخالفت نمیکنه 

مریضی بچه واقعا ترسناکه شاید همینو بهش بگم

خدا جونم بخاطر همه چی ازت ممنونم ، من با فکر تو آرومم....
وای نهههه سخته حالا مث‌من ی هفته مونده به زایمان عروسی میرین😁

😃خوشکل کن 

اماده باش ساکتم بذا تو ماشین اماده دردت گرفت خیلی لاکچری با شنیون و ارایش میری اتاق زایمان😁😎🤣

دختری عکاس تا حدودی نقاش 😁
ووی یکی عطسه کنه یا مریض باشه بوسش کنه  اصن سرماخوردگی ویروسش تو محیط بستن دیه بدتره

حالو شایدوم ویروساشون شیرازی بودن مریض نشد😅

😘عاشق شیرازیا اصفهونیام

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
شوهرم اگه دلیل منطقی بیارم مخالفت نمیکنه  مریضی بچه واقعا ترسناکه شاید همینو بهش بگم

براي خودت دردسر درست نکن .عروسي رفتن واجب نيست .مراقبت از نوزادت واجب تره.اگه هم بري به قول يکي از بچه ها اصلا چيزي از عروسي متوجه نميشي

2706