2733
2739

بچه ها من از قدیمی‌های نی نی سایتم. با کمک چندتا از بچه های اینجا که باهم دوست شدیم  چند سالیه یه اموزشگاه فنی و حرفه ای تاسیس کردیم و  الان تو رشته های مختلف هنرجو میگیریم    مدرسها همه از برترین مدرسهای فنی و حرفه ای هستند.   اگه شما هم میخواهید به راحتی یک مهارت یاد بگیرید و وارد بازارکار بشید  کافیه یه تماس با ما بگیرید تا مشاوره بشید...... 

آموزشگاه شکوفه باران

دوره های اموزشی کاربردی  با ارائه مدرک فنی و حرفه ای

کلیه رشته های اموزشی

🍀گریم میکاپ.. کانتورینگ..سایه های پرکاربرد...

🍀 رنگ و مش.. امبره.. سامبره.. بالیاژ... مش کلاهی.. مش فویلی..دکلره کامل و ریشه.. کاتالوگ خوانی..

🍀 کراتین... ریباندینگ.. پلکس تراپی

🍀دوره جامع جوانسازی و پاکسازی پوست.. و اموزش کار با دستگاههای زیبایی

🍀هیرکات ژورنالی

🍀شینیون ژورنالی و براشینگ حرفه ای

🍀اکستنشن والیوم مژه.. لمینیت مژه.. لیفت ابرو

🍀میکروپیگمنتیشن میکروبلیدینگ .. میکروشیدینگ.. ابزار شناسی.. قرینه سازی.. رنگ شناسی... ریموو.. دکاپاژ

🍀اپیلاسیون

🍀کاشت ناخن.. پدیکور.. مانیکور... کاشت میکس.. ریموو.. ترمیم

و.....

✅ دوره های آموزشی مخصوص کارمندان

✅ دوره های  آموزشی مخصوص عزیزان که از شهرستان تشریف میآورند با امکان رزرو خوابگاه

✅ دوره های مقدماتی پیشرفته فوق پیشرفته

✅ کارگاههای یک روزه ✅ ارائه مدرک رسمی کمپانی QLA انگلستان

‌‌‌‌

آسان بیاموزید حرفه ای وارد بازار کار شوید🎗

اگه همشهری شما نبودیم چییییی

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731