2737
2734
دختر من 2 سالشه . یک دختر پرستارشه که متاسفانه هر چند وقتی یکبار می بینم شروع به اس ام اس بازی و حرف زدن با یک نفر با گوشیش می کنه. در کل بهش اعتماد ندارم . بنظرتون دخترم را مهد بذارم یا اهمیت ندم. البته نمی دونم جرات داره کسی را توی خونه بیاره یا نه؟ منم ساعت کاریم از 7 صبح تا 4 بعد از ظهره، ضمن اینکه نماز می خونه روزه میگیره ولی خیلی راحته و فضول
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
مامان فاطمه جان کجا زندگی میکنی؟
اگه کرجی من 1 پرستار خیلی خوب و مطمئن سراغ دارم
بی تو من با بدن لخت خیابان چه کنم ؟ با غم انگیزترین حالت تهران چه کنم؟
بی تو پتیاره پاییز مرا میشکند ..... این شب وسوسه انگیز مرا میشکند...
مهد خیلی بهتر از پرستاره، درسته که ممکنه اولش اذیت بشه ولی عادت میکنه، خواهرزاده من از بچگی عادت کرده بود ساعت شش بیدار بود، هیچ فرقی هم نمی کرد که بقیه خواب باشن یا بیدار، هنوز هم که سیزده سالش شده همین عادت رو داره، اصلا هم اذیت نمی شه. اگه شب یه کم زودتر بخوابه می تونه به راحتی صبح زود بیدار شه.

مهد یه مزایای دیگه ای هم داره مثلا کنار بچه های دیگه اجتماعی بار میاد و کلی چیز یاد می گیره.

امیدوارم که مشکلت زودتر حل بشه، یا با یه پرستار دیگه یا با مهد رفتن.
دوربین مدار بسته بذار

به پرستاره هم بگو گذاشتم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706