2737
2739

خواهرم میگه بیا مرخصی بگیریم دوتایی بریم کیش هفته بعد که تعطیله 

دو تا بچه 4 و 7 ساله دارم 

اونم پسراش کلاس دهم و ششمن 

ولی نمیدونم چطوری به شوهرم بگم تا حالا تنهایی مسافرت دور نرفتم از طرفی نمیدونم بچه هامو چیکار کنم تو اون دو روز که شوهرم میره سرکار 

فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738

انقدر دوست داشتم یه خواهر داشتم باهاش سفر میرفتم

خواهشا برو یک سری مثل من هستن حسرت به دلن😞

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

تا حالا راه دور نرفتم ولی خب خواهرم چند بار تا حالا بهم گفته تو این یکی دو سال

فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.

خواهرم با زن همسایمون رفت قشم😂😂 باردار بود نمیدونست من بچه دوساله داشتم بخاطر بچم نرفتم

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
ولی اگه من جای تو بودم نمیرفتم چطور ‌دلت میاد بچه هاتو تنها بزاری

چهار روزه دوروز که تعطیله باباشون هست 

2706