2733
2739
میشه نظر بدین
فردا سالگرد عقدمونه
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد
هر دو رو سالگرد میگیرم و کادو میدیم

ولی عقد برامون مهمتره
عروسی بخاطر اسمش و فامیل ها و لباسِ عروس پوشیدن گرفته میشه...
اما اصل ِ تاهل و یکی شدن که رابطه رو کاملا رسمی میکنه عقد هستش
به نظر من سالگرد عقدو خودتون دوتایی جشن بگیرین و با یه کیک ساده و یا یه شام بیرون از خونه مراسم رو انجام بده و برای سالگرد عروسی کادو بگیر.
به هر حال دنبال بهانه گشتن برای شادی خیلی هم سخت نیست. سعی کن دنبال اینجور بهانه ها باشی
پیشاپیش مبارک باشه و خوش بگذره
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
می تونی عکسهای عقدتونو بچینی توی خونه و چند شاخه گل بگیری و خونه رو رنگین کنی و یه لباس خوشگل بپوشی و آرایش ملایمی داشته باشی.
به نظر من در هر لحظه سعی کن بهت خوش بگذره و شاد باشی.
برای اولین سالگرد عروسی اگه بتونی برنامه مفصلی داشته باشی خیلی بهتره. می تونی مسافرت خارجی داشته باشی یا اینکه مهمونی بدی .
ولی حتما بروی عکاسی و عکس آتلیه بنداز. یادگاری خیلی خوبیه
ضمنا خودت تصمیم بگیر هرکس بنا به تجربیات خودش و اینکه در کدوم مراسم بیشتر بهش خوش گذشته بهت نظر می ده.
من که هم عقدم و هم عروسیم (البته مهمونی بود تا عروسی) خیلی بهمون خوش گذشت و خیلی خاص بود (( از سادگی))
ولی با این حال هم به خودمون و هم به مهمونها خیلی خوش گذشت.
حتی مهمونها اذعان داشتند که از عروسی های مفصلی که رفتند بیشتر بهشون خوش گذشته
من هم مراسم عقد هم عروسی جشن گرفتم
لباس عقد و عروسی رو دوتاشونو دارم
بعد از زایمانم یکم شکم دارم نمی دونم لباس عقدمو بپوشم چه جوری میشم
سالگرد عروسیمون حامله بودم رفتم آرایشگاه و آتلیه
ولی کلا تو اینکه عقد مهم تر باشه و جشن سالگرد بگیریم یا عروسی موندم
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد
2740
برای هر دو تا یه جشن کوچولوی دونفره می گیریم و هر دو رو هم کادو می دیم منتها نه کادوهای

سنگین...کادوهای ساده و کوچولو که از پسش بربیایم...در ضمن سالگرد عقدتونم مباااااااااااااااااارک
سلام مامان مانی.خوبی؟خوب برا هر دوتاش جشن بگیر و کادو بدین.
ما عقد رو 2 و حالا 3 نفره میگیریم کادو هم میدیم.عروسی رو مهمونی خانوادگی میدم و شرط میکنم دیگران کادو نیارن که مامانم هیچوقت گوش نمیده.هر سال فیلم هر دو تا رو میبینیم.
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
مرسی عزیزم
خوب من چون از شوشو توقع دارم موقع کادو دادن کادو خوبی بده
می گم یه وقت براش سنگین نشه
2706