2733
2734

سلام دوستان
پسر من 5 ماهش داره تموم میشه و اغلب دکترا میگن 6 ماه که تموم بشه باید تغذیه تکمیلی شروع بشه.
کسی بوده که زودتر شروع کرده باشه؟
با چیشروع کردین؟فرنی یا حریره باوم؟
چند وعده در روز به نی نی میدادین و چه حجمی؟
ممنون میشم راهنمایی کنین؟
سلام دوستان
ختم 40 روزه دعای توسل داریم و فقط 4 نفر مونده تا تکمیل بشه گروه
از 9 مرداد هم شروع میشه
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=20299
به امید حاجت روایی همه شما عزیزان
التماس دعا
زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست و دلم تنگ شده. همچنان میخندم. آنقدر میخندم که غم از رو برود.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دکترشون افضلیانه اینم سایتش همه چی رو نوشته
http://www.drafzalian.com/fa/content/%D8%B4%D8%B1%D9%88%D8%B9-%D8%AA%D8%BA%D8%B0%DB%8C%D9%87-%D8%AA%D9%83%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%B4%DB%8C%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86
نه در انتظار یاری ...نه ز یار انتظاری
2728
من از ۵ ماهگی شروع کردم چون هرکسی و دیدم ۶ ماه تمام داده بچه ش بد غذا شده حالا نمیدونم ربطی داشته یا نه پسر من همه چی میخوره الان
گاهی دلم میخواهد خودم را بغل کنم ! ببرم بخوابانمش! لحاف را بکشم رویش! دست ببرم لای موهایش و نوازشش کنم! حتی برایش لالایی بخوانم،وسط گریه هایش بگویم : غصه نخور خودم جان ! درست میشود! درست میشود! اگر هم نشد به جهنم...تمام میشود...بالاخره تمام میشود!!!!
2738
منم عزیزم با فرنی شروع کردم
گاهی دلم میخواهد خودم را بغل کنم ! ببرم بخوابانمش! لحاف را بکشم رویش! دست ببرم لای موهایش و نوازشش کنم! حتی برایش لالایی بخوانم،وسط گریه هایش بگویم : غصه نخور خودم جان ! درست میشود! درست میشود! اگر هم نشد به جهنم...تمام میشود...بالاخره تمام میشود!!!!
من از 5 ماه و 15 روزگی شروع کردم
دکتر دخترم با توضیحات علمی گفت که این زمان بهترین زمان شروع غذای کمکی است
الان حدودا 1 ماهه که دخترم غذا میخوره و خدارو شکر خوش غذاست
تلخترین جمله:دوستت دارم اما...
شیرین ترین جمله:...اما دوستت دارم.
به همین راحتی با جابجایی کلمات زندگی را دگرگون کنید...
2706