2737
2734
عنوان

خیلی نگران شدم ...

492 بازدید | 7 پست
بچه ها من یک دختر یک سال و سه ماهه دارم که تو اسفند پارسال زمانی که یک ساله میشد من درگیر یک بیماری شدم و یک هفته تو بیمارستان بستری شدم . دخترم رو کنار خواهرشوهرم گذاشتم .زمان واکسنش که شد چون نمیدونستم چقدر طول میکشه بیمارستانم و میدونستم واکسن یک سالگی خیلی سخت نیست از خواهرشوهرم خواستم ببره واکسنش رو بزنه . الان بعد سه ماه خواهرشوهرم با کلی شرمندگی بهم گفت از بس اون روزا سرش شلوغ بوده واکسن یادش رفته ....
من بهش حق میدم اخه هر روز روزی چند بار دخترم رو میاورد بیمارستان و میبرد حق داشت اما الان نگرانم که واکسنش به نظر شما دیر نشده ؟ و کجا میتونم ببرمش برای واکسن اخه بهداشت میبردم که الان چون سه ماه گذشته ببرمش عصبانی میشن حوصله ی قصه تعریف کردن رو هم ندارم
می گن با هرکی دوست بشی شکل و فرم اونو می گیری فکرشو بکن…

اگه با خدا دوست بشی ، چه زیبا شکل می گیری . . .
یعنی کسی چیزی نمیدونه؟
الان اگه مینوشتم خواهر شوهرم خیلیی بدجنس بوده اینکارو کرده اینجا شلوغ میشداااااااااااااااااااااا

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

امروز و دیروز که تعطیل بود فردا صبح میخوام ببرم بزنم واکسنش رو
میتونم یک بهداشت دیگه ببرم؟

2731
چرا نری من جات باشم میبرم قصه ی چی تعریف کنی فکر نکنم فقط واسه تو اینجوری شده باشه خیلی ها اصلا اهمییت نمیدن به این چیزا چیزی نمیشه ایشالا خودتو نترسون ببرش
دردهایم را دورم نمیریزم تا دیوارم شوند زیر پایم میگذارم تا برام پله باشد
عزیزم این کارت رشد بچه ها رو توی هر بهداشتی ببری موظف هستن که واکسن رو بزنن

من یا خواهرام هر وقت میریم شهر مامانم اینا اگه موعد واکسن بچه هامون باشه همون جا میزنیم

فقط بهداشت مرکزی برو چون مابقی بهداشت ها سهمیه ای واکسن میگیرن به خاطر همین ممکنه بهت بگن اینجا پرونده نداری نمی زنیم و سهمیه ما محسوب نمیشی

ولی بهداشت مرکزی محدودیت ندارن

موفق باشی
2740