2737
2734
دوستان عزیز لطفا هر کسی تو بیمارستان کیان سزارین کرده یا اطلاعاتی داره کمک کنه،من قراره اونجا سزارین بشم بعضی ها خیلی تعریف می کنن و بعضی ها راضی نیستن.تو انتخاب بهم کمک کنید.
لطفا با صداقت خواهرانه بهم جواب بدین ممنون.
خدایا پناهم تویی
سلام عزیزم
من در سال 88 در بیمارستان کیان واقع در شریعتی سزارین شرم دکترم هم افسانه قاسمی بود
من که در کل راضی نبودم بعد از عمی خیلی خیلی درد داشتم و تا یک هفته دولا دولا راه میرفتم سون ادراری هم که برام کذاشته بودند درست فیکس نکرده بودن و بعد عمل در اومد و یه بهیار میخواست دوباره برام سوند بذاره و پدرم و دراورد من که فقط گریه میکردم
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!
سلام خانومی
نگران نباش من آبان 89 اونجا سزارین کردم. دکتر من افسانه قاسمی بود ولی چون من اورژانسی رفتم خودش نبود به جاش خانم دکتر جلیله اشجعی عملم کرد که خدا خیرش بده خیلی خوب عمل کرد و جای بخیه اش هم اصلا معلوم نیس. 3 روز بعداز عمل هم خیلی راحت نه ولی نسبت به بقیه که شنیده بودم خوب راه میرفتم و درد خیلی کمی داشتم. پرسنلش هم خیلی مهربون بودن. البته من اونشب تنها کسی بودم که زایمان داشت و تا صبح اتاقم خالی بود. ولی در کل راضی بودم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
لطف کردی مریم 64 جون.
آخه می دونی خود دکتر نیرومنش عرفانو ترجیح می ده که به نسبت کیان خیلی گرون تره .دکتر هم خودش دستمزد جدا داره.فکر کنم چون سهامدار عرفانه اونجا رو بیشتر پیشنهاد می ده
خدایا پناهم تویی
2740