2737
2739
سلام
تو تاپیک زیر
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=490560&PostID=18915886#18915886
اعلام کردم که قصد دارم با حمایت شما یه سری تاپیک هایی بزنم تو موضوعات مفید و مورد علاقه خودتون که از منابع زبان اصلی موجود تو نت جستجو می کنم.
اولین موضوع "حسادت" هست.
که به صورت تیکه به تیکه آپلود می کنم :)
"حسادت"
آپلود عکس
How to Overcome Jealousy
Edited by Ritapaula, Teresa, Clickityclack, Lissame and 3 others
Its natural to be jealous of another person once in a while. But when youre so blinded by jealousy that you spend all of your time wishing you had what others have and cant stop to appreciate your own circumstances, then you have a problem. If you want to overcome jealousy and move on with your life, read on.
چگونه بر حسادت غلبه کنید
طبیعیست که گاهی به کسی حسادت کنیم. ولی وقتی که آنقدر کورکورانه به کسی حسادت کنیم که همه زمان خود رو صرف آرزو کردن کنیم که ای کاش چیزیو که دیگران دارنو شما ندارید و داشتید و نتونید از موقعیت خودتون لذت ببرید ، در اینصورت شما یک مشکل دارید. اگرمی خواهید بر حسادت غلبه کنید و زندگیتونو تغییر بدید، مطالب زیر رو بخونید

حسادت2
Steps
Understand Your Jealousy
1. 1
Recognize that you have a problem. Before you can begin to tackle your jealousy, you need to admit that its a real problem that is taking over your life and keeping you from loving the person that you are. Jealously can be truly debilitating and can keep you from reaching your goals and becoming a better person. Here are some signs that jealously is taking over your life:
گام ها
حسادت خود رو درک کنید:
1.2تشخیص بدید که شما مشکل دارید . قبل ازینکه بتونید شروع به مقابله با حسادت خود کنید، باید بپذیرید که این یک مشکل جدیست که بر زندگی شما مسلط شده و شما رو از دوست داشتن کسی که هستید باز می داره. حسادت می تونه جدا تضعیف کننده باشه و می تونه جلو شما رو در رسیدن به اهداف و انسان بهتری شدن بگیره. چند نشانه غلبه حسادت بر زندگی شما اینها هستند:
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مرسی فرناز جون.کار جالبی کردی امیدوارم نترکوننش
خدایا از تو سپاسگذارم که امیدم را ختم به خیر کردی....خدایا نگاهت را از ما دریغ مدار...که تنها به تو امید داریم و نه به بنده ی تو... خدایا تو برایمان بسی....
2728
حسادت3
• If you spend most of your time wishing you had what others have, instead of appreciating what you have.
• If you are constantly comparing yourself to your friends, family members, and coworkers, and finding that you always come up short.
• If you are jealous of a specific person and cant hang out with her for five minutes without wishing that you had her clothes, her looks, and her attitude.
• If you are jealous of all of your friends relationships, and wish your relationship could be half as good as theirs.
اگر بیشتر زمان خود را به جای لذت از چیزی که دارید، صرف آرزوی داشتن چیزی که دیگران دارند می کنید
اگر مدام خود رو با دوستان، اعضای خانواده ، و همکاران مقایسه می کنید و حس می کنید که شما همیشه پایین ترید
اگر به شخص به خصوصی حسادت دارید و نمی تونید بیشتر از 5 دقیقه رو بدون آروزی داشتن لباس هاش، قیافش، و شخصیتش باهاش بگذرونید.
اگر به روابط عاطفی همه دوستاتون حسادت می کنید و آرزو می کنید که ای کاش رابطه عاطفی شما می تونست نصف مال اونا خوب باشه.
2740
حسادت4
• If youre in a relationship and you cant stand it when your significant other interacts with anyone of the opposite sex. You are convinced that every other girl has only one goal—to steal your boyfriend.
اگر در یک رابطه عاطفی هستید و نمی تونید در برابر ارتباط طرفتون با هر شخص جنس مخالف مقاومت کنید. قانع شدید که هر دختر دیگه ای تنها یک هدف داره _ دوست پسرتون رو بدزده
حسادت5
• If youre so obsessed that you are constantly looking at your significant others Facebook, or even his phone or email, for signs that he is cheating on you.
اگه به حدی عقده دارید که همیشه به فیس بوک دیگران نگاه می کنید، یا تلفن و ایمیل هاشو چک می کنید به دنبال نشونه ای که اون داره بهتون خیانت می کنه
حسادت6
• If you cant go more than a few minutes without comparing your relationship, your career, or your family to the relationships, careers, and families of everyone you meet.
اگه بیشتر از چند دقیقه نمی تونید بدون مقایسه رابطتون، شغلتون یا خانوادتون با مال هر کس که ملاقات می کنید ادامه بدید.
2706