2733
2734
میخوام سیسمونی بخرم ومیخوام بادی کارترز بخرم اما نمیدونم کدوما اصله کدوما تقلبیه
اخه مغازه دارها میگند کارترز چین اصل و تقلبی نداره همشون یکیه
بعضی هاشون تو یقه نوشته بعضی هام ننوشته
ممنونم چون واقعا گیج شدم
به نظر من بادی نوزادی رو بچه نهایتا تا 3ماهگی میپوشه. حالا اصل یا تقلبی ، مارک یا غیر مار بودنش چندان تاثیری واسه نینی نداره. بهتره خیلی گرون و انچنانی خرید نکنی.
به دنبال واژه ها مباش....کلمات فریبمان می دهند

وقتی اولین حرف الفبا کلاه سرش برود،

فاتحه کلمات را باید خواند....
مامانمم همینا میگه ولی اخه وقتی میری خرید یه مغازه میگه اصله 13 تومنه میری مغازه بعدی میگه 11 تومن اصل و فرع نداره خانواده هسرم خیلی حساسند و اهمیت میدند نمیخوام حرف توش باشه بعدم برا خودم سوال شده بود
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ببین کارترز ماله چینه هیچ فرقی هم بین اصل و تقلبیش نیست اینا همش حرفه که میگن

تمام جنسا ماله چینه!!! بی خوده که میگن اصلش ماله آمریکاست
خدا در درون من است ، متاسفم لطفا مرا ببخش متشکرم دوستت دارم
2742
اگه واسه خانواده ی همسرت خرید میکنی بادی بدردشون نمیخوره خیلی براشون کوچیکه خخخ
عزیزم فقط به دل خودت رجوع کن حرف مردم همیشه هست در ضمن از ظاهرش که اصل و فرع معلوم نیسته واسه
اره ساهاراجان اتفاقا دیروز هم یه اقا تو مغازه همینا بهمون گفت گفت دورغه که اصل و فرع داره همش مال چینه و یه کارخونه
تازه یه چیز جالبم گفت بعضی از واردکننده ها خودشون تگ میزنند
پولک جون نمیدونم چی بگم همش میگند پوست بچه حساسه باید لباس خوب بپوشه
ارامشم بهم خورده
2740
سلام..من بادی کاترز میفروشم..ببین اصل و فرع نداره بادی کارترز چین 2 درجه داره درجه 1 و درجه 2...تایلندی هاش به درد نمیخوره
درجه 1 روی پگش چیزی ننوشته و ساده تره مدلاش..جنسش یه کم لطیفتره
اما درجه 2 جنسش موادیتره و رویپگهاش یه مقوا نوشته داره...

درجه 2 ها رنگهای متنوعتری داره ولی درجه 1 تنوعش کمتره...میتونی به آدرس من بری و عکسهای 24و 12 رو که گذاشتم ببینی متوجه منظورم میشی..صفحه 3 رو ببین
میلم بلوک شده..لطفا ایمیل ندید..
من بادی کارترز به صورت پگ میفروشم فعلا پسرونه.توی یه پگ همه سایزی هست از 3 تا 18 ماه...اینجوری پولی پگ میدی ولی چند سایز داری؟؟
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=462138&PageNumber=1
میلم بلوک شده..لطفا ایمیل ندید..
2706