2737
2734
عنوان

الهی دستت بشکنه اقا دزده

1177 بازدید | 27 پست
جمعه شب دزد امده خونمون درب ورودیو با لگد خورد کرده دوربینم و رم عکسهامو برد خدا را شکر طلاهامو و لپ تاپ را نبرده ولی واقعا دلم شکست وقتی فکرشو میکنم تمام خاطراتمو برده دلم میخواد گریه کنم
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد
بیشتر برای فیلمهای تولد پسرم و فیلم موقع بدنیا امدنش دلم میسوزه خدا کنه رمو بیاره بزاره جلوی در خونم
زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتن آن را از بین میبرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باورتون میشه مثل دیونه ها خونه را میگردم فکر میکنم شاید جای دیگه بوده دزد نبرده ولی واقعا برده فقط عکسامو میخوام گریهههههههه
وای چقدر بد!!!!! حالا سواستفاده نکنه از عکسها من بودم برعکس می گفتم کاش طلاها رو برده بود به جای عکسها . اونو باز می شه خرید ولی عکسها و خاطرات رو نه

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟
اره متاسفانه دی وی دی نکردم چون اصلا فکرشم نمیکردم خدا کنه دزده وجدان داشته باشه دوربین مال خودش رمو بده بهم بخدا دعاش میکنم
2740
همسایه ها نفهمیدن یعنی!
لی لی لی لی حوضک 🙃 *** جوجو اومد آب بخوره افتاد تو حوضک 🌊🐥 *** این میگه بریم دزدی 😈 *** این میگه چی چی بدزدیم؟ 🤔 *** این میگه طشت طلای پادشاه رو! 🤴🏻 *** این میگه جواب خدا رو کی میده؟ 🙈🙊🙉 *** این میگه من من کله گنده 🙋🏻😎
والا در خونه ما اگر محکم بهم بخوره تا طبقه چهارم صداش میره ولی وقتی دزده با لگد زده در را شکانده کسی نیومده ببینه همسایمون میگفت ما فکر کردیم طبقه سومی اسباب کشی داره
مأمور اگاهی گفت فکر نکنم همچین کاری بکنه دزدا برای طلا و پول میان نه برای عکس شاید عکسارو پاک کنه رمو یا بفروشه یا استفاده کنه خودش
راست میگی دالک جون بعد از دزدی واقعا من هم احساس امنیت ندارم
2706