2733
2739
سلام به همگی. راستش من چهار ماهه باردارم و ترشحات سفید خیلی غلیط دارم که گاهی زرد رنگ هم هست( با عرض پوزش} گاهی شکل پنیری هم داره. راستش تو این مدت ققط یه بار معاینه شدم. اینجا معاینه زیاد نمی کنن. تو هفته 9 تست پاپ هم دادم و نرمال بود. اصلا بیی هم حس نمی کنم.می شه بگین طبیغیه یا نه؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه گیلاس جون اصلا بویی نداره. کلا اذیت نمیشم. مثلا گاهی برای چند دقیقه خارش دارم ولی قطع می شه. ولی نه همیشه. جای نرانی داره. اصلا ترشحات بارداری چه جوری؟
2731
دوباره برو دکتر این عفونت (سفید پنیری) قارچیه ولی نگران کننده نیست داروی اون هم همین پماد های کلوتریمازوله
دکتر من اول بارداری که دچار شده بودم 2 بسته برام نوشت گفت هر زمان که دیدی ترشح داری استفاده کن خطری نداره ولی از ماه5 به بعد نباید اپلیکاتور رو عمیق استفاده کنی. و میگفت خیلی ها زمان باراری دچار این مشکل میشن.
درسته نگران کننده نیست ولی حتما برو دکتر و با تجویز اون دارو رو استفاده کن
2738
ارغوان جون کانادا
ولی از روز اول همین طور بود و اینا میگن اگه بو نداشته باشه اصلا مهم نیست. اصلا هیچوقت معاینه نمیکنن. نمی دونم والا. اینقدر فکر تو مغزمه که به خدا نمی دونم به کدومش برقصم
رو دستمال سفید رنگ مایل به زرد مشکلی نیست

گاهی بعد از عدم تحرک زیاد مثلا خوابیدن یهو با تحرک یه مقدار زیادی خارج میشه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
نمی دونم مروا جون . اینجا فقط هفته 9-10 یه تست پاپ گرفتن. اونم اجباری بود. اصلا کاری به کارت ندارن. خیلی با ایران متفاوته. یه جورایی ایران بهتره. البته اگه گیر دکتر پولکی نیفتی. راستش اینجا دکترا مردن. خودمم که می رم رغبتی ندارم راجع به این قضیه حرف بزنم که معاینه شم
چی بگم والا اگر میگن مشکلی نیست حتما نیست دیگه کلا ایرانیها خیلی به دارو وابسته هستن شاید مشکل ما این باشه و دکتر های ماهم با همین آگاهی مریض رو به دارو میبندن. یه کار دیگه هم میتونی بکنی برای خشک شدن این ترشحات متوسل به درمان سنی شو.
(البته توی بارداری نمیدونم اشکال داره یا نه) میتونی از کسی تویایران بخوایی از یه دکتر برات بپرسه.بشین توی تشت سرکه با این ترکیب 3 واحد سرکه 1 واحد آب (البته سرکه قرمز) در شرایط عادی خیلی خوبه
2706