2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

در لونه رو پیدا کن و با گچ بپوشون

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

این پودر مورچه و سوسکا خوبن فقط بوش زیاده روزی که میزنی از خونه برید بیرون ،  پودر بخر با یه کوچولو اب قاطی کن با سرنگ بریز محل زندگیشون و جاهی که رد میشن ، چند بار اینکارو کنی نیستو نابود میشه

2738

تو لونشون نفت بریز

اگه تهرانی یه سم فروشی هست که یه پودری میده هرجونور زنده ای میمیره بجز آدمیزاد😀

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...

فقط راهش اینه دنبالش کنی بعد جلو لونشون کلا پودر بریزی.واسه اینکه لونشونو پیداکنی ی تیکه ی کوچیک گوشت یامرغ بذار زمین تاصبح جمع میشن میخورنش و صف میکشن میتونی لونشونو پیداکنی

برام یه صلوات بفرستید و دعاکنید برام که خونه دارشم

من هر وقت مورد حمله مورچه ها قرار میگیرم، ادویه کاری میزنم دو روزه مثل سارقا متواری میشن، تست کن چون باعث میشه رادارشون به هم بریزه  اونایی که بیرون هستن راه خونه رو گم میکنن و باید نفله شون کنی، اونایی هم که تو لونه هستن، سریعا اسباب کشی میکنن

گر نگهدار من آنست که من میدانم.... 
هر روووووووز باید جارو کنی یعنی ی ذره نون یا ی دونه برتج نباید باشه ، غذا پیدا نکنن دیگه نمیان ، ببخ ...

بخدا من گاهی روزی دوبار جارو میکشم

خدایا امیدمان تویی مارا به حال خود رها مکن
هر روووووووز باید جارو کنی یعنی ی ذره نون یا ی دونه برتج نباید باشه ، غذا پیدا نکنن دیگه نمیان ، ببخ ...

مورچه های ما از اون مورچه ها نیست که دور آشغال میره 

یه نوع مورچه هست که ما بهش میگیم موروزگ 😂😂😂

جای نیششون هم یک روز کامل میسوزه 

خونمون یکساله ساخته شده خودمون ساختیم از روز اول مورچه داشت

هیچکس اندازه من جارو نمیزنه و خونه رو تمیز نمیکنه 

چون موکتم هم پالاز موکت ساده طوسی روشنه یه برنج روش افتاده باشه مشخصه 

روزی سه بار جارو میزنم 😑

2706