2733
2739
عنوان

بیاید شما هم بگین انتقاد از بعضی کاربران عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 42 پست
ای بابا پستم میزاریم اینجوری میشه

خب میبایست ببنده که ما چیزی نگیم😕

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
الان یه تاپیک دیدم نوشته بود مادر شوههرش خودش رو به لوله بخاری میچسبونه رفتم دیدم قضیه اصلا یه چیز ...

احساساتت چی بود😂😂😂

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای هرچیزی تاپیک میزنن،  انقد تاپیک مسخره بی محتوا الکی چرت میزنن.  کاش تاپیک هم کوپن داش ...

قبلا هر کاربر فقط روزی 3 تا تاپیک میتونست بزنه اما الان رو نمیدونم که اون قانون مونده یا نه

خوم کرمانشانی فارسی نیه زاااااااانم....🥰
برای هرچیزی تاپیک میزنن،  انقد تاپیک مسخره بی محتوا الکی چرت میزنن.  کاش تاپیک هم کوپن داش ...

اتفاقا داره فک کنم در طول روز ۶ تا اگر اشتباه نکنم

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2731
برای مسایل خودتون صادق باشید و عنوان های جنجالی  الکی مثل لوله بخاری وشیر سماورو اگزوز خاورو... ...

اگزوز خاور 😂😂😂

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

گزارش ميزنم براي تاپيكاي عكس هستين بزارم و...

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740
اتفاقا داره فک کنم در طول روز ۶ تا اگر اشتباه نکنم

کاش کمترش کن.  هفته یکی هم واسه بعضیا زیاده. 

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 
احساساتت چی بود😂😂😂

تو دلم داشتم میخندیدم به مادر شوهرش😂😂

کلی شاد شدم

رفتم دیدم اسی با شوهرش قهره

تو دلم داشتم میخندیدم به مادر شوهرش😂😂 کلی شاد شدم  رفتم دیدم اسی با شوهرش قهره

منم قشنگ تصورش کردم😆😂

الان یه تاپیک دیدم نوشته بود مادر شوههرش خودش رو به لوله بخاری میچسبونه رفتم دیدم قضیه اصلا یه چیز ...

میماله نمیچسبونه🤣🤣🤣 خب تمیاین ادم مجبور میشع

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
من عاشق بوی اگزوز ماشین سنگینم 😐 اصلا یه وضعی چنان نفس عمیق میکشم 😟 خیلی بوش خوبه لامصب

نههه

من خودم عاشق بوی لاکم

2706