2733
2734
این به نظر من نامردیه. حق دخترها ضایع میشه.

اما دوستم میگه اینطوری پسرا بهتر میرن سر کار عادلانه تره.

نظر شما چیه؟
نظر من اینه که دل دخترای کنکوری میشکنه. ولی عوضش شاید برای اینده شون بهتر باشه. الان هر چند همه میتونن تو یه دانشگاهی بالاخره درس بخونن!
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به نظرم اصلا نامردی نیست

نامردی اینه که دخترا برن درس بخونن و بعد بیان بشینن تو خونه و بگن وظیفه زن نیست کار کنه و در حالیکه جای یه پسری رو تو دانشگاه اشغال کردن که وظیفه اش نون دروردنه!

تازه به مساله ازدواج و تحصیلکرده بودن دختران و بیسوادی پسران فکر کنی اصلا نامردی نیست!

من که کاملا موافقم!
2728
سلام گلم به نظر بنده هم خیلی طرح مناسبیه...بنده دانشگاه تهرانم الان توو کلاس ما از 30 تا دانشجو فقط 3تا شون پسرن...خوب این خیلی نامردیه ...حالا دخترا راحت میرن سرکار و جای اون 3تا پسر هم پر می کنن بعد اونوقت توقع دارن با مردی ازدواج کنند که تحصیلاتش از خودش بالا تر باشه یه جای توپ کار کنه حقوقش بالا باشه... معلومه که امکان پذیر نیست...به نظرم طرح درستیه
ألیس الله بکاف عبده؟؟؟ آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست؟؟؟ زمر/36
فکر کنید یه دختر زحمت کش که کلی سختی کشیده باید بره یه رشته پستر تو یه دانشگاه پستر

فقط چون دختره و مرد نون اوره!!!!!!!!!!!!

اشتغال زایی برا اقایون راش اینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2738
مشکل ما اینجاست که تحصیل کردن رو فقط به دانشگاه می دونیم و مدرک...چه فرقی داره؟ بنده چه الان توو دان تهران باشم چه آزاد چه پیام نور همین درس ها رو می خونم...مساله اینه که منه نوعی فقط دنبال مدرک از فلان دانشگاهم نه دنبال خود تحصیل و دانش...یه دختر هم اگر خیلی تلاش کنه به هدفش میرسه حتی اگه سهمیه هم باشه بنده خودم بدون هیچ سهمیه ای دانشگاه تهران قبول شدم...
ألیس الله بکاف عبده؟؟؟ آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست؟؟؟ زمر/36
وقتی قرار باشه معیار ورود به دانشگاه چیزی به غیر از معلومات و دانش باشه ( حالا هر چیزی مثلا جنسیت ، چشم و ابرو ، قد و بالا ، محل زندگی ، پول و ....) فردا از این که سطح علمی دانشگاه های کشور روز به روز پائین تر میره تعجب نکنید. علتش همین تصمیمات غیر کارشناسی جانبدارانه است
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
مگه تا الان دخترا سهمیه داشتن که اگه تعداد دانشجوهاى دختر از پسر بیشتر بوده نامردى محسوب بشه؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

اینکه پسرها تمایل کمترى دارن به شرکت در کنکور یا اینکه کمتر از دختر ها قبول میشن دلیلش چیز دیگه است
چرا باید دسترسى یکى از این دو رو (دختر یا پسر) براى تحصیل علم محدود یا قطع کرد
ای واژه خجسته آزادی ... آیا به عمر من تو تولد خواهی یافت ؟...
آیا تو پا به پای فرزندانم رشد خواهی داشت ؟
جنسیتی کردن کنکور عادلانه نیست

اگه تعداد دخترا در سالهای اخیر تو دانشگاه بیشتر شده دلیلش مگه سهمیه اضافی داشتن دخترا بوده ؟ خب هرکسی بیشتر تلاش کرده و هدفدارتر بوده نتیجه بهتری گرفته ربطی به جنسیت نداره مگه کسی جلوی آقایون رو گرفته بوده ؟ آیا باید افراد با لیاقت بیشتر رو سرکوب کنیم تا یه عده با لیاقت کمتر و تلاش کمتر به نتیجه بیشتر برسن به جای اونکه رقابت سالم رو بیشتر کنیم؟ این کجاش معقول و عادلانه است؟!

در ضمن دوستانی که فکر میکنین اینطوری برای آقایون موقعیت شغلی راحتتر فراهم میشه باید بگم با توجه به مشکلات اقتصادی و بحران بیکاری مدرک دانشگاهی داشتن هم تضمینی برای اشتغال نیست مشکل از جای دیگه است...
هر روز یه محدودیت جدید برای زنها دارن ایجاد میکنن اینها عواقبش برای زنها خوشایند نخواهد بود و اثرش رو خیلی جاهای دیگه نشون خواهد داد.
2706