2733
2734

خواهش میکنم بیاین تجربتون بگین دارم دیونه میشم امروز آخر هفته هشتم بودم رفتم سونو گفت فاقد ضربانات قلبیه از وقتی شنیدم گریه میکنم یعنی باید برم سقط کنم من که چند ساله منتظرم حالا این خبر بد شنیدم خیلی دردناکه 

خانما کیا تو هفته هشتم رفتن سونو و اینطور شدن؟ بعدش چی شد؟ سقط کردین؟ یعنی هیچ امیدی به تشکیل شدن قلب جنین نیست؟

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از دکترروازاده شنیدم ک میگه اینایی ک قلبشون دیرتشکیل میشه بی شک نخبه میشن.فقط باید صبرکنن 

میگفت ک اینا چون مغزشون زودترازقلبشون تشکیل شده نخبه میشن

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2728

ساک چند میلیمتر بود؟ 

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
نگران نباش عزیزم شاید زود رفتی من با حساب خودم ک هفته ۸ میشدم رفتم سونو نینیم خداروشکر ضربانو قلب دا ...

تو سونو هم نوشته هشت هفته

البته من سونو شکمی رفتم گفت الان باید تشکیل میشد که نشده 

2740

اگه لکه بینی نداری اگه علایم بارداری داری مثل تهوع درد سینه خستگی خواب آلودگی به هیچ وجه سقط نکن اونم با یه بار سونو صبر کن تا هفته یازده خدا معجزه میکنه خیلیا بودن که دیر تشکیل شده قلب جنینشون ..عجله نکن اگر پوچ باشه خدایی نکرده خودت میوفتی روخونریزی و طبیعی رحمت پسش میزنه 

واسه مادر شدنم یه صلوات بفرست لطفا🙇
دکترت چی گفت عزیزم

دکترم وقت نداشت منم رفتم دکتر ماما سونو رو برام نوشت رفتم سونو دکترش گفت باید برم سقط کنم حالا منم موندم چیکار کنم یعنی هیچ امیدی نیست؟

من یه جا خوندم که قلب بعضی از جنین ها دیر تشکیل میشه حتی تا هفته 13 تا 14 صبر کن اگه پوچ باشه خودش میوفته 

نمازت قبول...          چه کردند با دلت که اینجور اشکهایت میریزد...چه کردند که ما بین نماز مکث میکنی و بغض هایت را میخوری...چه کردند با مولایمان که اینگونه بالای سر علمدارش اشک میریزد...رهبرم مبادا دلت بلرزد...باور کن اینها شعار نیست...ما همه جانمان را برایت خواهیم داد...   سر دارم بلند شو...بلند شو که رهبرم تنها شد...سردارم بلند شو با اقتدار جلوی آقایمان بایست...بگذار هنوز هم دلش گرم نگاهت باشد...چه کرده ای سردار ملتی را داغدار کرده ای...پاشو با دستهایت اشکهای رهبرم را پاک کن...پاشو دور علی را حرامیان گرفته اند...بلند شو جگرمان آتش گرفته است...رهبرم اشکهایت را پاک کن...من به فدای بغض هایت مبادا احساس تنهایی کنی...رهبرم چه زیبا با معبودت درد و دل کردی...چه زیبا نمازی بر پیکر علمدارت خواندی...من به فدای اشکهای سوزانت...گریه نکن مولایم...ما هنوز تا پای جان کنارت ایستاده ایم...رهبرم نمازت قبول😥            برای تصلی دل رهبرم در حد توان صلوات

بچه ها من هفته پنج رفتم دکتر سونو داخلی م کرد،گفت سه هفته دیگه بیا،،،واسه شما سونو داخلی کردن یا رو شکم

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
از دکترروازاده شنیدم ک میگه اینایی ک قلبشون دیرتشکیل میشه بی شک نخبه میشن.فقط باید صبرکنن  میگ ...

نگفتن بعد چند هفتگی تشکیل میشه؟ یعنی تا کی باید صبر کنم؟

2706