2737
2739
عنوان

آموزشگاه خوب کاشت ناخن در شیراز

1918 بازدید | 9 پست

خانما کسی از شیراز یه اموزشگاه خوب که هم کاشت ناخنش متدهای به روز باشه هم فیبرو ابرو کارش خوب باشه میشناسه معرفی کنه اینم بگم جای خوب باشه واقعا نه اینکه چون بالا شهر باشه بگیدا یه چیزی میخواهم که اگه وسط شهر هم باشه کارش واقعا خوب باشه 

با مدرکء

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

حالا نظر شخصی خودته.ولی ب نظر من ناخن نکار.چون باهاش ن میشه غسل کرد ن وضو گرفت.در ضمن دختر عموی من کلا اهل نماز و روزه و غسل نیست.رفته کاشته بعد یه مدتی ناخنش قارچ گرفته.بستر ناخنش خیلی ضعیف شده.هر چی هم دارو میگیره درمان نمیشه.

حالا نظر شخصی خودته.ولی ب نظر من ناخن نکار.چون باهاش ن میشه غسل کرد ن وضو گرفت.در ضمن دختر عموی من ک ...

من میخواهم برم یاد بگیرم خودم نمیخواهم انجام بدم تنها چیزی که زیاد رشدش تو وجود من همین ناخن انگار کود ریختن پاش 

2738

سلام دوست عزیز.

وبسایت کارشد لیستی از مراکز کاشت ناخن شیراز را همراه با آدرس، تلفن و امکان مسیریابی برای شما عزیزان تهیه کرده است. شما میتونید لیست این مراکز رو بر اساس محبوبترین، پربازدیدترین و حتی نزدیکی به خودتون مشاهده کنید. امیدواریم کمکی کرده باشیم. در بعضی از این مراکز آموزش هم داده میشه.