2737
2734
واسه تولد پسرم میخوام ازینا استفاده کنم اما از یکی شنیدم خیلی بیخودن و یهو بر میگردن یا وا میرن چون تحمل وزن غذا رو ندارن چیکار کنم اگه تجربه استفاده ازشون رو دارید لطفا بگید بگیرم یا نه؟؟؟
عزیزم مسلما طاقت بشقاب واقعی رو ندارن و اون کسی هم که دستش میگیره خودش میفهمه و مراقبت میکنه من یه بار تو مهمونیم استفاده کردم هیچ مشکلی هم پیش نیومد
خدایا به حق این روزها و شبهای عزیزت به همه اونایی که نی نی میخوان یه نی نیه سالم و خوشگل بده...آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام دوستان عزیز - ظروف یکبار مصرف از پلیمرهای های مختلف تهیه شده اند . اصولا نا انجا که ممکن است به خاطر حفظ محیط زیست ( چون پلیمرها تجزیه ناپذیرند) نباید از آنها استفاده کرد . ولی در هر حال بدانید که برای مصرف غذا سالمترین آنها ظروف کاغذی هستند که داخل آنها با یک لایه پلیمری ( در واقع پلی اتیلن ) پوشیده شده
خطرناکترین ظروف طلقی های شفاف هستند که از جنس پلی استایرن هستند و برای سلامتی بسیار مضر هستند و تا آنجا که ممکن است طرف آنها نروید بخصوص برای غذا و مایعات داغ . ببخشید پر حرفی شد . ولی اگر بازهم اطلاعات نیاز بود در خدمتم .
2738
دوستانی که تجربه بشقاب های کاغذی بی کیفیت رو دارن توصیه میکنم برای یک بار از بشقاب های ROCOCO استفاده کنند. قول میدم نظرتون عوض بشه. این بشقاب ها از کاغذ با گرماژ350 تهیه شدن و قالب آنها با نمونه های بی کیفیت و ضعیف چینی بسیار متفاوت هست. شما حتی میتونین غذا را با خیال راحت در ۀآنها سرو کنید.

به یکبار امتحان می ارزه:)
به نظر من هم مدل کاغذی بیشتر مناسب تزئیین هستن و فقط برای کیک مناسبه.
من اولین سال تولد پسرم کاغذی گرفته بودم که حسابی پشیمون شدم . سالهای بعدش طلقی جنس خوب گرفتم و با لیبل تزئینش کردم. عالی بود
خطرش رو قبول دارم اما یکبار در سال فکر نمیکنم مشکلی پیش بیاره و استفاده مداومش خطرناکه.
اگه بخوای خیلی سخت بگیری بهتره همون ظروف منزل رو استفاده کنی.
فرشته کوچک من سلامتی تو تنهای آرزوی من در زندگیست