2737
2734

سلام،هفته 22هستم جواب غربالگری اولم خوب بود،این دومی فاکتور age1:350زده،خیلی نگرانم،دکتر آزمایش ان آی پی تی نوشتن،میشه لطفا راهنمایی کنید

دلم آغوشی میخواهد که نه زن باشد ,نه مرد........خدایا زمین نمیایی.........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ترو خدا این ازمایشو تفسیر کنید 🙏🙏

براتون سلفری تجویز کردن یا آمنیوسنتز

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
2728
عسل عزیز، مهمترین نکته در انجام تست های غربالگری ، محاسبه ریسک پس از انجام آزمایش می باشد. برای محاس ...

سلام ببخشید 

ازمایش غربالگری منو ببینید دکتر گفت مشکوکه 

ینی امینو سنتز باید بدم یا سل فری کافیه؟؟؟؟

من 34سالمه

2740

سلام و وقت بخیر .عذر میخوام عدد ان تی من ۰/۸۹ بوده عدد ریسک سندروم داون ۱به ۴۲۰۰ دکترم واسه خاطر جمعی سونوی سافت مارکر و غربالگری مرحله دوم نوشته میخواستم ببینم جای نگرانی هست؟

سلام من سونوnt۱.۳ وهمه چی نرمال آزمایشگاه غربالگری اول هم بدون ریسک بود کاملا .فقط ازمایشگه وزن من رو اشتباه نوشته ۷۲بود نوشته ۷۸خیلی نگرانم نکنه باوزن ۷۸محاسبه شده آزمایش که همه چی نرماله .نکنه با سن ۷۲ محاسبه میشد غربالگری دارای ریسک بود سن ام ۳۳ رودرست محاسبه شده تاثیر سن چقده لطفا من جواب بدین

سلام من ٢٧ سالمه براي غربالگري رفتم طبق سونو ١٢ هفته و ٤ روز بودم ولي طبق پريودم ١٢ هفته و يك روز. & ...

سلام میدونم خیلی گذشته ولی ازمایش دابل مارکر بچه منم شبیه ازمایش شماست هنوز دکتر نرفتم استرس دارم

از شما سالم بود؟

🍂🌿شده از درد بخندی که نبارد چشمت؟!..من در این خنده ی پُر غصه،مهارت دارم... شده آیا به کلنجار نشینی،که چه شد؟!..من به این دردِ پُر ابهام، دچارم، هرشب..💔
2706