2737
2739
عنوان

ویزای امریکا چطوری بگیرم

2047 بازدید | 29 پست
سلام بچه ها
من مادرم می خواد بره امریکا دیدار برادرش
چطوری باید اقدام کنه ایران که سفارت امریکا نداره شنیدم یه سایتی هست که توش ثبت نام می کنن و ویزا می گیرن. آدرس سایتش رو بهم می دید ؟ ممنون
سلام ملینا جان
دایی شما باید یک دعوت نامه برای خواهرش بفرسته و بعد از طریق یک آژانس هواپیمایی وقت سفارت در دبی بگیرید و در روز مشخص به سفارت برن.شوهر من آژانس هواپیمایی داره و اطلاعاتش در مورد مدارک مورد نیاز کامله.خواستی برام میل بزن که شماره دفتر و بهت بدم که کامل راهنماییت کنه.
شیما جون من یه سوال داشتم. اگه ویزای سوئد رو بخواهیم راهی هست که بدون دعوتنامه بشه گرفت؟ حتما باید از طریق تور و با رزرو هتل باشه؟ ما می خواهیم تفریحی بریم اما میزبانمون از اقوام درجه یک نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
بعد از تگ بالا نوشته هامونو به فارسی می نویسیم . من تو کد بالا بین red و > یه فاصله گذاشتم که اعمالش نکنه . اون فاصله رو نیابد بزاری بعد هم تگ فونت رو می بندیم مثل کد پایین بازم فاصله نمی زاریم
2706