2737
2739
سلام . راستش من تو هفته 15 یا 16 هستم. از هفته 8 تهوعم شروع شد تا هفته 12 و 3 کیلو وزن کم کردم/ الانم که بهتر شدم از ساعت 7 شب به بعد هیچی نمی تونم بخورم تا صبح فردا ساعت 10 اینطورا. وزنم 71 بود که شد 68 و الانم ثابت مونده. نگرانم که وزن نگرفتم. میگم نکنه بچه ناقصه . دایم از فکرو خیال سردرد دارم. وعده هامم صبحانه و ناهار و انواع میوه و خشکباره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سارا جون اصلا نترس بی اشتهای خودت کاملا طبیعییه نگران نینی خوشگلتم نباش اون الان از بدن شما تغذیه میکنه اطلا گشنه نمیمونه
مهربانیت را مرزی نیست یقین دارم فرشته ای قبل از آفرینشت قلبت را بوسیده (تقدیم به همسر مهربانم)
2731
عزیزم الان که زوده شکم در بیاری! من الان توی ماه 9 مثل 7 ماهه ها دیده میشم! تازه توی ماههای اول وزن اضافه نکردم و در یک ماه اخیر کاهش وزن هم داشتم. بچه هم سالمه. بچه اگه هر چیزی نیاز داشته باشه از بدن مادرش میگیره و دچار کمبود نمیشه نگران نباش.
سلام سارا جان
عزیزم سعی کن حتما یه چیزی بخوری . منم همین شرایط رو داشتم شهر غریب کاملا بی کس و تنها و ارزو داشتم یه روز یه نفر برام غذا درست کنه بدون اینکه بوش بهم بخوره و لی خوب همچین کسی پیدا نشد . من تنها کاری که میکردم تا غذا میخوردم فوری میرفتم بیرون هوا خوری چون هوای خونه خیلی برام خفه بود و وقتی بیرون میرفتم کمتر پیش میاومد بالا بیارم.
سارا جان نگران نباش عزیزم مشکلی نیست حتی تا اواخر ماه 4 و یا در بعضی مواقع تا آخر بارداری این مشکل پیش میاد ولی معمولا بعد از 4 ماه خوب میشه ولی توی ساعاتی که میلت میکشه حتما چیزهای مقوی و مغذی بخور که مشکلی پیش نیاد
مخصوصا لبنیات خیلی استفاده کن تا بعد از زایمان دچار کمبود کلسیم و پوکی استخوان نشی
نمیدونم کجا زندگی میکنی و اگر دسترسی به سیرابی داری حتما بخور خیلی خوبه و معجزه میکنه در مورد تهوع
در مورد اندازه شکم هم من الان 22 هفته دارم و شکمم خیلی بزرگ نشده و از دکترم پرسیدم گفت مشکلی نداره البته بعد از سونوگرافی تعین سلامت جنین گفت همه چیز خوبه و مشکلی نیست
شما هم شاید بچه بیشتر توی پهلوهات هست تا توی شکمت نگران نباش
نگرانی از هرچیزی بدتره عزیزم
2738
واقعا ازتون ممنونم. آدم با وجود شماهاا احساس تنهایی نمی کنه. نمی دونین چقدر نگرانم. همه صورتم شده جوش. مهش می گم برا نسبت چه غلطی کردم باردار شدم. البته نا شکری نمی کنم
نگران نباش خانمى کم کم خوب میشى و وزن اضافه میکنى من خودم سر هر دو بچه هام از شدت تهوع و هیچى نخوردن در عرض بیست روز ده کیلو کم مى کردم وهمش زیر سرم بودم ولى بعد از هفته بیستم بهتر مى شدم و کم کم وزن اضافه مى کردم خدارو شکر بچه هام هم باوزن خوبى به دنیا اومدن یکى سه کیلو ویکى سه ونیم پس جاى نگرانى نیست تازه یه با از یه دکتر معروف شنیدم که مى گفت تهوع و ویار خونرسانى به جنین رو بهتر مى کنه.
من هم شکمم انقده کوچیک بود که به توقف رشد بچه شک کرده بودن و کلی اذیتم کردن و هی رفتم بیمارستان و اسکن و این حرفها......کلا 8 کیلو اضافه کرده بودم..تا ماه 7 هیچی تو کلاسمون نمیدونست حاملم...اصلا نگران نباش...تازه خوشحالم باش که زیاد اضافه نمیکنی و بعد دردسر کم کردن نداری :)
2706