2737
2734
من یه سوال دارم کمکم کنید...
بچه ها من ارشد دارم...و تقریبا 9-10 ماه پیش مدرک گرفتم از دانشگاه سراسری...اما اصلا نمیتونستم کار پیدا کنم...بعدعیدخیلی این در و اون در زدم..هرکی رو دیدیم رو زدیم بهش...دیگه خسته و کلافه ام....حالا 5شنبه از یه مدرسه ای که قبلا بودم (حدود 2-3سال قبل ...وقتی هنوز ارشد نرفته بودم تو یه مدرسه مشاور و پشتیبان بودم..بعد بخاطر درسام ادامه ندادم)دوباره تماس گرفتن که برم...اما چیزی که هست اینه ک حقوقش کمه...طبق وزارت کار یعنی حدود490ت...از ساعت 7.5تا4-5 عصر..یا بعضی روزا تا3.5.کار جوریه که بدون استثنا باید هرروز بری حتی امکان مرخصی گرفتن هم خیلی کمه...1 تا 2بار درسال...واسه ما که زیاد اینطرف اونطرف میریم سخته...نمیدونم چیکار کنم برم یا نه> یا بازم دنبال کار بگردم..؟میترسم اینجا هم نرم ...کارم حالا حالاها پیدا نشه بیکار بمونم..حقوقش واسه یه فوق لیسانس خدایی کمه..از طرفی تو خونه موندن کلافم کرده....همسری میگه واسه اینکه تو خونه نباشی و انقدر عصبی و افسرده نباشی برو....
میشه راهنماییم کنید؟ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
نازنین جان ، به نظر من برو و اگه خودت رو نشون بدی واز کارت راضی باشن سال دیگه حقوقت رو بیشتر میکنن.. تأزه کنار اینها شناخته هم میشی که باعث میشه جاهای دیگه هم برات کار جور بشه
بیا ره توشه برداریم....
اره مامان بردیا بخدا انقد فکرو خیال کردم دیگه افسردگی گرفتم.مثل..... پشیمونم چرا ارشد خوندم...اونموقع که لیسانس بودم کلی کار خوب بهم معرفی شد اما من بخاطر ارشدم ول کردم
رز گلی جون کارش مثل معلمی و تدریس نیس که وقتش ازادتره..من دیگه برم باید از صبح برم تا عصر هرروز ..دیگه حتی هیچجا واسه مصاحبه هم نمیتونم برم که مثلا دنبال کار دیگه باشم....
2706