2733
2739
یکی از دوستان من تو بیمارستان میلاد زایمان کرده بود مثله اینکه دو بخش داره اون از بخش نیمه خصوصی استفاده کرده بود که خیلی راضی بود
هوای پاک حق مسلم هر ایرانی است.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من 2 ماه پیش زایمان کردم
اول تو بیمارستان میلاد پرونده داشتم اما چند بار که مورد اورژانسی پیش اومد رفتم خیلی افتضاح بود و برخورد بدی داشتند
رفتم هدایت تشکیل پرونده دادم و اونجا زایمان کردم
تا شقایق هست زندگی باید کرد
یکی از دوستان خانوادگی ما بیمارستان میلاد زایمان کرد و نزدیک بود بچه اش از دست بده چون تا لحظه آخر نگهش داشته بودند تا طبیعی زایمان کنه می گه رسیدکیشون هم افتضاح بوده . درباره بیمارستان هدایت هم که مهناز جان گفتند یکی از دوستانم اونجا پیش دکتر زهرا مذهبی زایمان کرده بود راضی بود می گفت نسبت به دولتی بودنش بد نبوده
2740
سولاها جون خواهر شوشوی منم 40 روز پیش میلاد زایمان کرد . شلوغیش کعه اعصاب آدمو خورد میکنه به کنار . برا بستری کردن خیلی اذیتش کردن . چون دردش نمیگرفت اونام بستریش نمیکردن آخرش بعد از کلی رفت و آمد شب بستریش کردن گفتن آمپول فشار میزنیم اگه تا 18 ساعت دردت نگرفت میبریم سزارین . اینم دردش نمیگیره اصلا ولی چون ضربان قلب بچه کم میشه سزارینش میکنن . از اون طرفم بند ناف پیچیده بود دور گردن نوزاد داشته خفش میکرده . ولی اینا نفهمیده بودن .
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
در کل من که اصلا خوشم نیومد . موفق باشی
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد